• Головна
  • На безпритульних собак Житомира скаржаться батьки
гостра проблема
15:55, 21 серпня 2013 р.

На безпритульних собак Житомира скаржаться батьки

гостра проблема

Нещодавно до сайту в "Книгу скарг, пропозицій і побажань" звернулась житомирянка з вкрай наболілим питанням, щодо бродячих собак у місті.

"Здравствуйте! У нас в городе очень критическая ситуация с бродячими собаками. Люди надо что-то делать!! Потому что это невозможно: все газоны и детские площадки загажены. Собаки бросаются на детей, кусают. И при этом власти Житомира говорят о законе , в котором нельзя убивать животных, а ДЕТЕЙ кусать значит можно?!" - пише пані Ольга.

Дійсно зараз це питання стоїть гостро як ніколи. Хоч і проводяться акції по стеріалізації безпритульних тварин, а влада обіцяє створення відповідних притулків, у мешканців все ж терпіння починає закінчуватись. Тому такі скарги стають не поодинокими. Мешканці Житомира обурюються, що собачки, які бігають далеко не маленькі за розміром і та чи інша дитина їм всього "на один зуб". Батьки вкрай занепокоєні таким фактом. Крім того кожен, напевно, не раз бачив "сонне царство" собак на дитячих майданчиках. Безпритульні собаки можуть бути збудниками і переносниками різних інфекційних захворювань.

Хоча не потрібно винити тут тварин та докоряти місцевій владі. Виними є люди, які на призволяще залишають живу істоту на вулицях. Тому страждають від цього не лише діти, дорослі, а й зломане "собаче життя".

Нагадаємо, що Житомирською міською радою були виділені кошти на придбання приміщення для створення притулку для безпритульних тварин. Виявилося, що купити приміщення значно дешевше і швидше, ніж підготувати проект та здійснювати будівництво нового. Міжнародний фонд активно підтримує і розвиває проект по захисту безпритульних тварин.

Тож залишається лише чекати, що ситуація докорінно зміниться і бродячі тварини потраплять у притулки, ніхто не буде скаржитись на них, тим паче проводити нічні відстріли. Сподіваємось!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...