• Головна
  • У Житомирі жителі задихаються від ядучого диму підприємства
відео
11:45, 22 серпня 2013 р.

У Житомирі жителі задихаються від ядучого диму підприємства

відео

У Житомирі жителі одного мікрорайону протестують проти смердючих викидів у повітря.

 Люди стверджують, що ночами та у вихідні вони просто задихаються. Підозрюють, що труїть їх підприємство, розташоване поблизу житлових будинків, — йдеться в сюжеті ТСН.

 Дим із труби підприємства не дає дихати сотні мешканців вулиці Промислової у Житомирі. Люди нарікають на постійні проблеми з легенями та брохами, кашель та алергію. Кажуть, що не можна перебувати ні на вулиці, ні в приміщенні.

 Люди помітили, що ядучий дим із труби підприємства з'являється переважно на вихідні та вночі, коли контрольні органи не працюють. Припускають, що у цей час на підприємстві задля економії просто знімають дорогі фільтри з очисного обладнання.

 Про це люди неодноразово розповідали у своїх скаргах санстанції та екологам, проте відповіді звідти написані як під копірку, мовляв, що все нормально. Екологи підтверджують, що підприємство багато разів перевіряли, адже воно спеціалізується на виробництві теплоізоляційних матеріалів, яке супроводжується шкідливими викидами. Проте порушень допустимих норм не зафіксували. Кажуть, що здійснюються викиди оксиду заліза, діоксиду азоту, формальдегіду і ще ряду забруднюючих речовин, але вони знаходяться у межах дозволів. Еколог каже, що разові викиди з перевищенням норм - імовірні, але на гарячому бізнесменів не ловили.

 Обурені жителі гуртом пішли у середу на завод. Проте представник підприємства радить винних шукати не тут. Щоб заспокоїти натовп, представник підприємства дає людям номер свого мобільника і радить дзвонити, щойно тут знову смердітиме. Каже, що гарантує, що відразу прибудуть представники від заводу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...