• Головна
  • У ЖДУ ім. І. Франка буде навчатись 3000 нових студентів
освіта
11:08, 23 серпня 2013 р.

У ЖДУ ім. І. Франка буде навчатись 3000 нових студентів

освіта

Понад 3000 абітурієнтів – результати вступної кампанії у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

Вступна кампанія - 2013 підійшла до логічного завершення. На Житомирщині серед місцевих вузів за кількістю поданих вступниками заяв знову лідирував ЖДУ імені Івана Франка. В університеті такий результат вважають підсумком своєї попередньої роботи, яка забезпечила набір у понад 3000 абітурієнтів. Про це сайту повідомили в прес-центрі ЖДУ ім. І. Франка.

«Під час роботи приймальної комісії у ЖДУ імені Івана Франка особливих черг не було. Лише перші день-два, а так комісія працювала без черг. Специфічних ексцесів не було. Лише у однієї абітурієнтки не прийняли заяву, оскільки з профільного предмету вона мала 139 балів. Відповідно до умов вступу, мінімальний бал, щоб взяти участь у конкурсному відборі, з профільного предмету має бути 140, а з не профільного – 124. Тому ця абітурієнтка не мала права брати участь у конкурсному відборі. Письмове роз’яснення з цього приводу ми надіслали в установленому порядку.

Протягом вступної кампанії працював буфет, можна було придбати холодні напої. Постійно чергував медичний працівник. До уваги абітурієнтів та їх батьків також були представлені музеї університету: Природи, Археологічний, Старожитностей та Музей ЖДУ імені Івана Франка. Ми намагалися максимально показати і роз’яснити абітурієнтам про можливості, перспективи майбутнього навчання у нашому вузі.

Якщо минулого року на перший курс бакалаврів денної форми навчання було 1200 осіб, то цього року 1174. Зменшення є, але вони не критичні. Зважаючи на те, що кількість випускників цього року була меншою, ніж минулого, вважаємо, що вступна кампанія пройшла доволі непогано по кількості і поданих заяв, і зарахованих осіб. В цілому, у вересні до навчання приступить понад три тисячі абітурієнтів», - каже відповідальний секретар приймальної комісії ЖДУ імені Івана Франка Володимир Чумак.

Традиційно популярністю серед абітурієнтів ЖДУ імені Івана Франка користувалися напрямки «Психологія», «Філологія*» (іноземна мова), «Історія*» та «Видавнича справа». Кількість електронних заяв цьогоріч становила уже 30 %, порівняно з 10 % минулого року. Цей показник знайшов відображення й на географії абітурієнтів університету. Так, заяви до ЖДУ імені Івана Франка подавали вступники з усіх регіонів України. Були й абітурієнти з Російської Федерації, Республіки Молдова та Республіки Туркменістан.

Варто зазначити, що багато батьків та абітурієнтів позитивно відзивалися про те, що динаміка надходження заяв і списки рекомендованих до зарахування на офіційному сайті ЖДУ імені Івана Франка оновлювались кожні 15 хвилин.

«Найголовніше для ЖДУ імені Івана Франка – це мати хороших студентів. Тому значну кількість поданих заяв під час вступної кампанії, вочевидь, можна розцінювати, по-перше, як рівень довіри вступників до ЖДУ імені Івана Франка, а по-друге, як більшу вірогідність того, що до вузу прийдуть вчитися найкращі абітурієнти. Однозначно, що серед тих, хто прийшов до нас цього року є майбутні переможці конкурсів, Олімпіад, Універсіад, а також науковці та чемпіони світу. Сподіваємося, що зміцнення та розширення міжнародних зв’язків, якими університет посилено займався влітку, дасть змогу деяким вступникам 2013 року отримати подвійні дипломи», - коментує ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
Скільки платитимуть за газ мешканці Житомирщини у грудні?
ГАЗОПОСТАЧАННЯ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Викрито потужну нарколабораторію, яку обладнали у сільській хаті Житомирського району
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...