![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
КОНФЛІКТ
10:45, 10 листопада 2023 р.
Надійне джерело
«Неприйнятна ситуація, яку зараз активно роздмухує агресор», — в Житомирському обласному ТЦК прокоментували бійку між цивільним і колишнім бійцем 95-ї бригади
КОНФЛІКТ
Надаємо офіційний коментар.
«Бійка, яка сталася у Житомирі між цивільним та мобілізованим військовослужбовцем Житомирського ОМТЦК, - неприйнятна ситуація, яку зараз активно роздмухує агресор.
Мобілізований, який зараз служить в роті охорони Житомирського об'єднаного міського ТЦ та СП, раніше захищав Україну на передових позиціях в складі 95-ї окремої бригади ДШВ та отримав поранення.
Після нападу він звернувся із заявою до національної поліції, відкрито кримінальне провадження.
Житомирський обласний ТЦК та СП всіляко сприятиме розслідуванню цього прикрого інциденту», - так прокоментували в Службі зв'язків з громадськістю Житомирського обласного ТЦК та СП вчорашній інцидент.
Варто зауважити, що на Житомирщині продовжуються заходи мобілізації, інформування населення щодо обов’язку військовозобов’язаних оновити дані в ТЦК та стати на військовий облік.
Служба зв'язків з громадськістю Житомирського обласного ТЦК та СП
![«Неприйнятна ситуація, яку зараз активно роздмухує агресор..., фото-1 «Неприйнятна ситуація, яку зараз активно роздмухує агресор», — в Житомирському обласному ТЦК прокоментували бійку між цивільним і колишнім..., фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:13, 21 липня
17:03, 19 липня
16:17, 22 липня
6
live comments feed...