• Головна
  • Заступник Генерального прокурора України оцінив роботу прокуратури Житомирщини
13:30, 14 січня 2011 р.

Заступник Генерального прокурора України оцінив роботу прокуратури Житомирщини

Розширена колегія обласної прокуратури була присвячена підсумкам роботи головної контролюючої структури Житомирщини у минулому році. Прокурор області Микола Франтовський дав такий аналіз підтримання законності у нашому регіоні:

«Варто визнати, що нам не вдалося повною мірою забезпечити законність через неповноту використання координаційних та наглядових повноважень допущено ріст загальної злочинності в області на 15%. Значно збільшилася кількість крадіжок та інших злочинів, пов’язаних з незаконним використанням чужого майна. Майже удвічі зросла рецидивна злочинність. Занепокоєння також викликає ріст підліткової злочинності»

На виявлення та усунення причин, що призвели до такого стану речей, на думку прокурора і варто скерувати діяльність працівників прокуратури області.

«Особливу увагу необхідно зосередити на питаннях законності при розгляді заяв і повідомлень про злочини та стану їх розкриття. Ми не повною мірою забезпечуємо нагляд за оперативно-розшуковою діяльністю, тому від галузевих підрозділів апарату вимагаємо посилити наглядову діяльність у цій сфері. Необхідно також позбавитися недоліків при провадженні досудового слідства органами прокуратури. Оскільки нам не вдалося уникнути випадків повернення справ на додаткове розслідування. Серйозне занепокоєння викликає рівень відшкодування збитків під час досудового слідства»

Також на думку обласного прокурора у цьому році варто звернуту увагу на посилення контролю за виконанням судових рішень.

Присутній на колегії заступник Генерального прокурора України Віктор Занфіров так оцінив минулорічну роботу підлеглих Миколи Франтовського

«В цілому, органи прокуратури Житомирщини спрацювали належно. За минулий рік досягнуто певних показників у роботі: це і робота по нагляду за додержанням законів органів, які ведуть боротьбу із злочинністю, і з правозахисної функції – підтримання державного обвинувачення, представництво інтересів громадян держави. Але ми повинні також перестроювати свою роботу, шукати нові методи і піднімати правозахисну функцію на належний рівень. Закон повинен бути для всіх. І тому ми вважаємо неприпустимим перетворення апаратів прокуратури областей у структурні відділи обласних адміністрацій чи облрад»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...