• Головна
  • Що вміють домофони, крім передавання звуку і відео: які опції в відеодомофоні краще захистять
Новини компаній
12:57, 13 листопада

Що вміють домофони, крім передавання звуку і відео: які опції в відеодомофоні краще захистять

Новини компаній
Що вміють домофони, крім передавання звуку і відео: які опції в відеодомофоні краще захистять, фото-1

Відеодомофони стали звичним елементом ефективного захисту та обслуговування приватного будинку або комерційного офісу. Переглядаючи зовнішній вигляд та дізнаючись потрібну інформацію від відвідувача, можна убезпечитись від несподіваного нападу зловмисників та захистити будинок від небажаних гостей або наполегливих представників різноманітних маркетингових акцій.

Додаткові опції в домофонах допоможуть краще захистити периметр будинку і створити затишну і безпечну атмосферу в житловому приміщенні або комерційному офісі.

Компанія «Фортер» пропонує домофони, що мають додаткові опції та високу надійність в роботі. Це класичні аналогові та цифрові, з IP-технологіями, які можуть стати додатковими елементами у надійній комплексній системі захисту приватної власності і життя.

Детектори руху

Більшість відеодомофонів оснащені такою корисною опцією як вбудований детектор руху. Детектор руху не лише відслідковує переміщення біля відеодомофону людини, але і допомагає в багатьох інших ситуаціях.

Найголовніша перевага використання детекторів руху – сповіщення про наближення до входу у будинок чи офіс людини. Співробітник який контролює периметр, може відслідкувати прибуття відвідувача завчасно і відреагувати на нього:

  • якщо це людина яку очікують або яка не викликає жодних підозр та обґрунтованих ризиків, двері відчиняють;
  • якщо людина вчиняє протиправні дії, намагаючись вчинити незаконне проникнення, автоматичне визначення руху дозволить швидко відреагувати на такі дії викликом правоохоронців.

Окрім охоронної функції, детектори руху мають і додаткові корисні опції у взаємодії з іншими системами відеодомофона. Зокрема, висока ефективність енергоспоживання внаслідок активації системи аудіо та відеозв'язку лише під час появи відвідувача.

Підтримка SD карт

Комплекти домофонів також мають підтримку SD-карт. Використання SD-карт необхідно для таких допоміжних корисних функцій:

  • джерело передачі та збереження відео та аудіоінформації, що передає зовнішня камера та мікрофон для фіксації відвідувань, подій біля входу, створення архіву для перегляду в разі розслідування конфліктів, надзвичайних подій, проникнення;
  • SD-карта для запису може швидко замінюватись на нову і служить тривалий час для автоматичного оновлення і збереження;
  • збереження інформації про події, зафіксовані камерою відеодомофона, незалежно від наявності інтернет-зв’язку, оскільки запис подій на носій допоможе об'єктивно оцінити перебіг подій незалежно від намагань зловмисників щодо блокування зв'язку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...