Новини компаній
11:02, 5 грудня 2023 р.

Ремонт двигунів Cummins в Україні

Новини компаній

Ефективність роботи мотора багато в чому регулюється його технічним станом. Навіть за умови високої надійності та бездоганної якості машини її вузли потребують періодичного техобслуговування. Це можна сказати і про двигуни бренду Cummins. Техніка американського виробника вирізняється високою якістю і надійністю. Для забезпечення таких високих характеристик бренд самостійно здійснює цикл від проектування, виготовлення моторів до забезпечення поставок. Продукція концерну є затребуваною в усьому світі. Спецтехніка з брендовими моторами використовується в безлічі галузей.

Виробник займає одне з лідируючих місць на ринку з надання автомобільних дизельних моторів. Двигуни Каммінс екологічно чисті, надійні, передбачають тривалий експлуатаційний термін і високу ефективність у найскладніших умовах роботи. Робота мотора відбувається максимально стабільно, надійно. Звичайно ж, екологічність стає одним із найважливіших параметрів для сучасної спецтехніки. Однак не менш значущим фактором стає і відсутність дорогих ремонтів.

Механізми застосовуються як у наземному транспорті різних типів, так і на морських суднах, генераторних установках. Перевагою продукції стає її повна технічна підтримка, що реалізується виробником. Це дає змогу без зусиль відшукати всі необхідні витратні матеріали та запчастини на мотори Каммінс за необхідності ремонту.

Виконати ремонт двигунів Cummins ви можете в компанії СБ ПРО-Сервіс. Понад 10 років компанія займається технічним обслуговуванням, ремонтом, заміною запчастин будь-яких двигунів Каммінс для спецтехніки (екскаватори, трактори, комбайни, обприскувачі, бульдозери). Зв'язатися з менеджером з приводу обслуговування двигуна ви можете за телефоном 096-391-60-11.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...