
ЗАХОПЛЕННЯ
10:55, 9 січня 2024 р.
Надійне джерело
Жанна Ганько: Люблю взимку «гріти» руки об теплі речі - плюшеві нитки, м'які тканини, — ФОТО
ЗАХОПЛЕННЯ
Комунальне підприємство "Житомирводоканал" вкотре розповідає про захоплення своїх працівників.
«Диспетчер аварійно-диспетчерської дільниці Жанна Ганько обожнює пробувати себе в різних видах мистецтва. Ми розповідали вам про те, що свого часу Жанна у вільний від роботи час проводила для діток заняття з пластилінографії, втілила в життя власну авторську ідею патріотичної гри, малювала віммельбухи», - йдеться в повідомленні.
А от святкові передноворічні дні Жанна вирішила присвятити створенню унікальних прикрас із фетру та виготовленню пухнастого килимка на основі власного «зимового» малюнка.
«Ідея виготовляти іграшки з фетру виникла спонтанно, під час перегляду виготовлених фетрових книжечок для дітей. Захотілося дізнатися більше про цей матеріал, його властивості. Вирішила почати з елементарних речей – ялинкових прикрас (свято ж наближалося). Натхнення черпала в інтернеті. Україна має величезну кількість талановитих, безмежно творчих людей».
«Мені подобається «м’якенька» творчість. Люблю взимку «гріти» руки об теплі речі - плюшеві нитки, м'які тканини. Цього разу «гріла» об фетр і килимок. Для його створення знадобилася основа, на якій маркером схематично можна нанести будь-який малюнок (я нанесла свої улюблені зимові будиночки), акрилові нитки і спеціальний гачок, за допомогою якого робляться вузлики на основі».
«Також мені дуже подобається розписувати ялинові прикраси акриловими фарбами – створювати власні малюнки. Такі іграшки містять частинку душі і роблять твою ялинку унікальною».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
18:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
Оголошення
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
