• Головна
  • У Житомирі говорили про готовність закладів освіти до нового навчального року
11:06, 30 серпня 2013 р.

У Житомирі говорили про готовність закладів освіти до нового навчального року

Сьогодні, 30 серпня, у Житомирській облдержадміністрації відбулася обласна колегія.

Під час заходу обговорили найактуальніші питання сьогодення: готовність закладів освіти області до нового навчального року та стан взаємодії органів внутрішніх справ з місцевими державними адміністраціями щодо забезпечення правопорядку, захисту прав та законних інтересів громадян області.

На колегії були присутні голова Житомирської адміністрації Сергій Рижук, голова облради Йосип Запаловський та заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Олександр Никитюк.

На початку засідання перед присутніми звітував начальник управління освіти обласної адміністрації Олександр Пастовенський, який розповів про те, що на Житомирщині функціонує 688 дошкільних навчальних закладів, де виховується 50,7 тис. дітей. Різними формами дошкільної освіти в області охоплено 97,9% від загальної кількості дошкільнят віком від 3 до 6 років та 100% дітей 5-річного віку. У дошкільних навчальних закладах освіту здобувають 88,6% від загальної кількості дітей дошкільного віку.

Губернатор Житомирщини Сергій Рижук наголосив на тому, що у більшості закладів освіти сільської місцевості немає належних туалетів.

-  В останні 5 років в області дещо поліпшено ситуацію в цьому питанні. За цей період облаштовано внутрішні санвузли у 104 школах. В основному ці роботи проводилися за рахунок коштів районних та міських бюджетів, благодійних надходжень. Наприклад, у Житомирському районі на спорудження шкільних санвузлів сільськими громадами у 2013 році спрямовано майже 1 млн. грн. Але боляче думати проте, що зимою дівчатка вибігають на вулицю до туалету. Від того і маємо безліч хвороб та проблем.

Також голова облдержадміністрації зауважив, що особисто контролюватиме питання закриття шкіл і разом із головою обласної ради Йосипом Запаловським зробить усе можливе, аби на території області не закрився жоден навчальний заклад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...