• Головна
  • Фонд державного майна України формує систему кадрового резерву
ФОНД ДЕРЖМАЙНА
16:52, 9 лютого
Надійне джерело

Фонд державного майна України формує систему кадрового резерву

ФОНД ДЕРЖМАЙНА
Фонд державного майна України формує систему кадрового резерву

Фонд державного майна України ініціював створення власної системи Кадрового резерву для підбору персоналу на керівні посади державних підприємств та товариств різних форм власності.

Її мета – надати доступ усім охочим до кар’єрних можливостей у державному секторі. Про це інформує Житомирська ОВА. 

Впровадження Кадрового резерву забезпечить прозорість, конкурентний відбір та професійне оцінювання кандидатів. А також безперебійну роботу підприємств у випадку звільнення або відставки поточного директора. Окрім того, кадровий резерв – це досвідчені та компетентні спеціалісти для Фонду, які можуть бути призначені на ключові посади в управління компаніями, що перебувають у державній власності. Це забезпечить високу якість управління та досягнення стратегічних цілей усієї держави.

Система має ряд важливих переваг. Насамперед, вона дає змогу провести конкурентний відбір кандидатів на керівні посади. Це означає, що лише найкращі кандидати з достатнім рівнем професійних знань, досвіду та лідерських якостей будуть включені до резерву.

Прозорість та об’єктивність відбору кандидатів до Кадрового резерву сприяють уникненню корупційних схем і політичного впливу на призначення.

Це забезпечує більш прозоре та ефективне державне управління та відповідно зростання довіри громадськості до державного сектору.

Створена Фондом система зручна у користуванні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фонд державного майна #фонд #новини житомира #новини житомирщини #держмайно #фонд держмайна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...