
11:43, 20 лютого 2024 р.
Надійне джерело
На Житомирщині у сімейного дебошира вилучили зброю та боєприпаси
Днями до поліції звернулась 31-річна жителька Стриївської громади (Звягельщина), яка розповіла, що чоловік вчиняє відносно неї домашнє насильство. На місце події прибули поліцейські Звягельського райвідділу.
Як з’ясувалось, 28-річний агресор, дізнавшись, що дружина звернулась до правоохоронців, пішов з місця проживання у невідомому напрямку. Водночас, під час опрацювання повідомлення, поліцейські виявили в обійсті два гранатометних постріли.
Відтак на місце події прибула слідчо-оперативна група Звягельського райвідділу, працівники якої задокументували всі обставини. У ході огляду помешкання поліцейські виявили ще й вибухову речовину – пороховий заряд до гранатомета.
Водночас правоохоронці розшукали чоловіка у м. Звягелі. Він визнав, що заховав ще частину озброєння. Тож під час проведення огляду місця події в одному з мікрорайонів міста поліцейські виявили та вилучили ручний протитанковий гранатомет, два гранатометні постріли та три порохові заряди.
Відтак слідчі затримали чоловіка у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ. Серед іншого поліцейські встановлюють й мету, з якою чоловік зберігав такий арсенал.
Нині фігуранту оголошено про підозру у вчиненні вказаного правопорушення. 19 лютого судом йому було обрано запобіжний захід — особисте зобов’язання.
За чинним законодавством незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.
Поліція Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
17:25
23 квітня
18:20
21 квітня
ТОП новини
Оголошення
19:32, 22 квітня
19:32, 22 квітня
19:32, 22 квітня
14:45, 15 квітня
14:44, 15 квітня
live comments feed...