
12:43, 21 лютого 2024 р.
Надійне джерело
Екоінспекція виявила на Житомирщині факт самовільного користування надрами – збитки на понад 7,6 млн грн
Наприкінці минулого року під час здійснення заходів, спрямованих на запобігання та виявлення адміністративних порушень, не пов’язаних з державним наглядом (контролем) об’єктів господарювання, фахівцями Інспекції було проведено обстеження частини земельної ділянки для ведення лісового господарства за межами смт Городниця Звягельського району, яка перебуває на праві постійного користування у ДСГП «Ліси України».
Про це інформує Державна екологічна інспекція Поліського округу.
«Згідно Акту обстеження та інформації з відкритих джерел, в межах зазначеної ділянки виявлено котлован на площі 0,34 га (50 м x 68 м) і середньою глибиною 2 м, що може свідчити про факт самовільного видобування невстановленими особами корисної копалини місцевого значення – піску загальним об’ємом 6800 куб м.
Згідно проведених Інспекцією розрахунків, сума збитків, заподіяних державі внаслідок самовільного користування надрами, склала понад 7 млн 654 тис грн», - йдеться в повідомленні.
Матеріали справи Інспекцією скеровано до ГУ Національної поліції в Житомирській області для встановлення осіб, діями яких порушено вимоги природоохоронного законодавства та вжиття заходів реагування в межах повноважень.
Державна екологічна інспекція Поліського округу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Shifton Field Service у Житомирі: коли виїзний сервіс тримає темп і не зриває домовленості
Новини компаній
12:16
5 лютого
ТОП новини
Оголошення
07:44, 3 лютого
1
13:14, 4 лютого
13:30, 14 лютого
2