09:17, 27 лютого
Надійне джерело

23 лютого 2024 року відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні.

Легкоатлети Житомирщини продемонстрували видатні результати, зокрема в бар’єрному бігу на 60 метрів. Про це повідомляє Житомирська обласна військова адміністрація.

Дмитро Багінський здобув золоту медаль, показавши час 8.13 секунди та випередивши на 16 сотих секунди Кирила Лампіцького, який нещодавно став чемпіоном України серед юніорів і фінішував другим з часом 8.29 секунди.

Також варто відзначити вихованців Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Житомирської обласної ради, які здобули три бронзові медалі у різних дисциплінах.

Олександра Руденко посіла третє місце в бігу на 800 метрів, Софія Костриця виборола третє місце в бігу на 60 метрів з бар’єрами, а Анастасія Прокопенко стала третьою у стрибках у довжину.

"Загалом, на Кубку України з легкої атлетики взяли участь понад 170 спортсменів.

Вітаємо легкоатлетів та їх тренерів з новими спортивними досягненнями на Кубку України та бажаємо подальших успіхів на майбутніх змаганнях!", - йдеться в повідомленні.