• Головна
  • Які бувають іграшки трансформери
Новини компаній
15:00, 29 лютого

Які бувають іграшки трансформери

Новини компаній

Трансформер – це дитяча іграшка, яка може легко трансформуватися з одного типу в інший. Найпопулярнішими є сучасні трансформери для дітей, в яких передбачена можливість зміни автомобіля на робота. Хоча можливі й інші варіанти, наприклад, робот може перетворюватися в тваринку, комаху або у військову техніку тощо. Щоб змінити іграшку, дитині потрібно виконати кілька простих маніпуляцій з її корпусом. Така гра добре тренує логічне та просторове мислення, фантазію, дрібну моторику рук. Для трансформації іграшки дитині потрібно протягом певного часу виконувати ту чи іншу дію – це розвине в неї посидючість та вміння концентрувати увагу на певному об’єкті.

Які бувають типи трансформерів?

Трансформери – це категорія іграшок, що представлена в широкому асортименті у виробників дитячих товарів. Батьки можуть придбати своїм дітям такі іграшки-трансформери:

  • Транспорт та техніка. Трансформером може бути звичайний або гоночний автомобіль, гелікоптер, літак, спеціальна чи військова техніка тощо.
  • Роботи. Це дуже популярна категорія іграшок серед дітей. Особливо їм до вподоби роботи-трансформери, що схожі на персонажів з улюблених мультфільмів – «Автоботи», «Трансформери».
  • Комахи й тварини. Динозавр, пантера, лев, тигр – трансформери можуть мати і такий вигляд.

Додатковий функціонал та ефекти

Механізм перетворення – це не єдине, що приваблює дітей у трансформерах. Так, наприклад, їм можуть подобатися ще і звукові та світлові ефекти іграшки. Очі робота, як і фари автомобіля, можуть світитися, мотор машини – гудіти, тигр – ревіти, а робот – промовляти окремі слова або фрази. Для таких можливостей, звісно ж, має бути передбачене джерело живлення: батарейки або акумулятор.

У деяких моделей іграшок передбачена можливість самостійно рухатися: машинки можуть проїхати самі певну відстань, робот чи тваринки – зробити кілька кроків, сісти, встати тощо. Діти із великим задоволенням граються з іграшками-трансформерами на рідокеруванні. За допомогою пульта дистанційного управління хлопчик або дівчинка можуть керувати траєкторією руху автомобіля, робота, тваринки і навіть літака на відстані. Гратися з такими іграшками буде цікаво і у приміщенні, і на вулиці.

Чим більше додаткових ефектів та функціональних можливостей має іграшка, тим вищою буде її вартість. Але разом із тим, вона викликатиме більшу зацікавленість дитини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трансформери для дітей #іграшки #трансформер #тими трансформерів #дитячі товари
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...