![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
18:00, 3 березня
Надійне джерело
Керівник поліції Житомирщини провів виїзний прийом громадян у Звягелі
Днями начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Олег Трачук зустрівся з мешканцями Звягельщини.
Також поспілкувалися із жителями району заступник начальника управління головної інспекції в Житомирській області Віталій Шиманський та керівник райвідділу Андрій Гнатенко.
Місцеві жителі зверталися до начальника поліції області по допомогу у вирішенні спірних майнових питань, а також цікавилися станом розслідування проваджень, розпочатих за їхніми зверненнями. Поліцейські надали громадянам роз’яснення відповідно до своїх повноважень та взяли під особистий контроль розгляд проблемних звернень.
Після особистого прийому очільник поліції Житомирщини перевірив порядок несення служби поліцейськими. Обговорив із керівництвом райвідділу специфіку роботи у громадах та співпрацю з населенням.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
16:48, 24 липня
18:55, 18 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...