• Наші в Коломиї: Пауерліфтери Житомирщини знову продемонстрували високий рівень
11:50, 4 березня
Надійне джерело

Наші в Коломиї: Пауерліфтери Житомирщини знову продемонстрували високий рівень

У м. Коломия завершився Чемпіонат України з пауерліфтингу з жиму лежачи серед усіх вікових груп, на якому спортсмени збірної команди Житомирської області з пауерліфтингу вибороли 3 золотих медалі!

Про це повідомляє Житомирська обласна військова адміністрація.

Про це інформує управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.

Отже, першість вибороли:

• Ірина Колеснікова — жінки до 84 кг (жим 110кг)
  • Андрій Баленков — чоловіки до 83 кг (жим 250 кг)
  • Богдан Дрозд — чоловіки до 93 кг (жим 240 кг).

Також, окрім призового місця, Богдан Дрозд виконав норматив відповідного рівня та отримав звання Майстра спорту України.

Ще одна наша спортсменка, Нелля Косенко, у відкритій категорії посіла 5 місце з результатом жиму 70 кг.

«За результатами змагань всі наші спортсмени пройшли відбір та вибороли право змагатись на чемпіонаті Європи з жиму лежачи серед усіх вікових груп, який триватиме з 05 по 11 серпня 2024 року в Туреччині.

Наші щирі вітання спортсменам та їх тренерам!», - йдеться в повідомленні.

#спорт #пауерліфтинг #сила #новини житомира #новини житомирщини #спортсмени #змагання #спортсмен #пауерліфтер