• Головна
  • «Житомиравтотранспорт» відмовляв в оформленні пільгового проїзду і за це відповідатиме по закону
11:35, 4 вересня 2013 р.

«Житомиравтотранспорт» відмовляв в оформленні пільгового проїзду і за це відповідатиме по закону

Прокуратурою м. Житомира внесено подання директору ТОВ «Компанія «Житомиравтотранс» з вимогою усунути порушення, виявлені під час перевірки щодо додержання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт».

Установлено, що працівниками автостанції, які відповідальні за реалізацію квитків, у порушення вимог чинного законодавства, допущено 12 фактів відмови в оформленні пільгового проїзного документа громадянам, які мають право на пільгове перевезення - учасникам війни, учасникам бойових дій та інвалідам війни 1 групи.

Виявлено порушення вимог нормативно-правових актів під час перевірки перевезень пільгових категорій громадян й Управлінням Укртрансінспекції в області. Зокрема, касирами автостанції не вноситься відповідна позначка до касової відомості, пасажирам не видаються квитки для пільгового проїзду. У приміщеннях автостанцій відсутня обов’язкова візуальна інформація для пасажирів, а саме: повний перелік категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд автомобільним транспортом.

За результатами даної перевірки Управлінням Укртрансінспекції в області керівнику підприємства внесено припис щодо усунення порушень законодавства про автомобільний транспорт, а керівників автостанцій притягнуто до адміністративної відповідальності.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...