• Головна
  • Житомирщина: як жінки різного фаху виготовляти одяг «з нуля» вчилися
16:50, 15 березня
Надійне джерело

Житомирщина: як жінки різного фаху виготовляти одяг «з нуля» вчилися

Кравець – одна з 13-ти робітничих професій, обраних жителями Житомирщини торік для навчання за ваучерами від служби зайнятості.

Про це повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.

Опанувати цю професію або ж підвищити кваліфікацію виявили бажання 23 жінки, які перейшли віковий рубіж у 45 років і здобули право на отримання ваучера, щоб сплатити ним за своє навчання у закладах освіти.

Майже всі жінки мають нині роботу, але прагнуть і надалі залишатись затребуваними на ринку праці або ж мати додатковий заробіток.

«Нещодавно у ДНЗ "Малинський ПЛ" та відокремлене спеціалізоване відділення м. Коростень відбувся випуск кравчинь, які дев’ять місяців навчалися професійно створювати, ремонтувати та змінювати моделі одягу. Здобути вміння виготовляти різноманітний одяг «з нуля» вирішили жінки різного фаху. Серед них - майстрині виробничого навчання, кухарки, бухгалтерка, медсестра, мікробіологиня та інші.

Отримання свідоцтв «новоспеченими» кравчинями відбувалось в урочистій атмосфері за участю керівників структурних підрозділів служби зайнятості, які видали ваучери: у Малині – Алевтина Панасюк, у Коростені - Михайло Противень.

Директор профліцею Микола Ілючок вручив документи про освіту 9 жителькам Малинської громади і 4 – м. Коростень. Щиро вітаємо кравчинь із вдалим завершенням навчання і бажаємо нових професійних стартів та успіхів!», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, ваучер - це документ, що дає право деяким категоріям громадян, зокрема людям віком від 45 до 60 років, людям з інвалідністю, звільненим із служби військовослужбовцям та внутрішнім переселенцям, безоплатно підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень, пройти перепідготовку чи підвищити кваліфікацію.

Місце навчання можна обирати з-поміж професійно-технічних та вищих навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, які мають ліцензію на провадження такого виду діяльності за затвердженим Міністерством економіки переліком. На сьогодні у цьому переліку – близько 80 робітничих професій і понад 40 спеціальностей.

Детальніше про послугу можна дізнатися тут.

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості – телефонуйте на «гарячі» лінії 044—244-94-77, 063-214-41-75 і 097-417-84-96 або пишіть у телеграм-чат обласної служби зайнятості сюди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба зайнятості #роботодавець #новини житомира #новини житомирщини #головне вакансії #працевлаштування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...