• Головна
  • Аудит громади на Житомирщині встановив порушення на 18,2 млн грн під час будівництва школи
18:17, 2 квітня
Надійне джерело

Аудит громади на Житомирщині встановив порушення на 18,2 млн грн під час будівництва школи

Аудит громади на Житомирщині встановив порушення на 18,2 млн грн під час будівництва школи

За повідомленням управління Північного офісу Держаудитслужби у Житомирській області, під час аудиту бюджету Оліївської сільської територіальної громади Житомирського району виявлено порушення та недоліки у використанні активів на суму понад 80 млн грн.

Про це повідомляє Житомирська ОВА.

Аудитори виявили недоліки при користуванні комунальним майном вартістю понад 21 млн грн, зокрема використання приватними суб’єктами господарювання без дозволу сільськогосподарських угідь та водних ресурсів. Недостатній контроль з боку сільської ради призвів до упущення можливості отримання доходів на суму близько 0,8 млн грн щорічно.

Виявлено сумнівне придбання майна для будівництва закладу освіти за майже 18,2 млн грн бюджетних коштів, включаючи недобудовані будівлі та небезпечне розташування поряд із газопроводом середнього тиску. Ці дії призвели до втрат у розмірі 1,7 млн грн. Ведуться судові справи для розірвання договору та запобігання подальшому марнотратству 16,5 млн грн бюджетних коштів.

За результатами аудиту, об’єкту контролю надано 12 пропозицій, спрямованих на поліпшення ефективності витрачання бюджетних коштів та усунення виявлених недоліків, які наразі радою впроваджуються в дію.

«З інформацією про закупівлю, нормативною базою, яка стосуються державних закупівель, можна ознайомитися на вебсайті Житомирської ОВА в розділі «Прозорість та підзвітність».

Також звертаємося до громадськості Житомирщини: якщо ви виявили недоцільну закупівлю, скористайтеся електронною адресою [email protected] для повідомлення членів робочої групи «Прозорість та підзвітність» й вжиття необхідних заходів у разі виникнення такої потреби.

Ваша активність робить наше майбутнє чистішим та прозорішим!», - йдеться в повідомленні.

Аудит громади на Житомирщині встановив порушення на 18,2 млн грн під час будівництва школи, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аудит #перевірка #новини житомира #новини житомирщини #громада #будівництво #будівництво школи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...