• Головна
  • «Не везіть на фронт їжу — краще задонатьте!»
14:50, 5 квітня
Надійне джерело

«Не везіть на фронт їжу — краще задонатьте!»

Саме таким закликом одного з наших військових поділилася очільниця Андрушівської громади Галина Білецька у соцмережах.

На своїй сторінці в соцмережі вона зробила репост на вкрай актуальну тему. Мова йде про допомогу фронту харчами, для зберігання яких немає належних умов, від чого велика кількість продукції просто псується.

Дисклеймер.Пост минулорічний. Але проблема перед Виликоднем набуває своєї актуальності.

Військовий Олексій Коновалець, у свою чергу, закликає усіх небайдужих, перш ніж надавати допомогу, уточнити реальну потребу та потурбуватись про її доцільність.

Він наголошує, що сьогодні у військових немає дефіциту в продуктах. Більше того, немає умов для їх зберігання. Тому краще не передавати продукти, а, за можливості, задонатити кошти, які будуть направлені на те, що реально потрібно.

"Вже за декілька тижнів Україна буде святкувати Великдень. Що це значить? А це значить, що на фронт поїдуть сотні, тисячі коробок з Пасочками, яйцями, варениками, ковбасами і солодощами…

Я Вас дуже прошу — не витрачайте свій час і гроші даремно! У 2022 році, на Великдень, ми базувались під Запоріжжям. Я дуже добре запам'ятав, скільки посилок НП, волонтерами чи просто знайомими ми тоді отримали — близько 30 величезних ящиків.

Ми їх роздавали іншим підрозділам, віддавали біженцям, роздавали, проїжджаючи через блок пост. Але щоразу, коли ми когось пригощали, — нас пригощали у відповідь. Бо виявлялось, що всіх тих пасочок — нереальна кількість! І ніхто не знав, куди їх дівати. А посилки все везли і везли... І виходило, що наші 30 ящиків ніяк не зменшувались!», - пояснює ситуацію військовий.

Захисники дуже вдячні всім за турботу. Особливо щемливо, коли смаколики разом з малюнками передають діти. Однак є велика проблема — відсутність можливості зберігання продуктів.

«А де зберігати таку кількість продуктів: вареники, крашанки, ковбаси, коли холодильник, якщо і є — то один. Через 2-3 дні ці ящики перетворились у велику проблему. Все почало швидко псуватись.

До чого все це я? Дорогі волонтери, наші рідні! Якщо ви передаєте їжу ЗСУ, то впевніться, що вона дійсно потрібна. Ми не голодуємо. Так, нам хочеться смачненького і домашнього, але не в такій кількості. Запитайте у військових, може, ті гроші, які ви витратите на готування смаколиків, — буде ефективніше передати на підрозділ чи просто задонатити», - зауважує військовий.

Він наголошує, що є багато фондів, які допомагають захисникам. Можна обрати той, якому ви довіряєте і таким чином допомогти, переказавши кошти. Бо, цитуючи Олексія:

«Викидати на смітник ваші старання, час і гроші дуже не хочеться, а фізично з'їсти — це неможливо!».

Як наочність до слів військового — фото вареників через тиждень зберігання без холодильника.

«Не везіть на фронт їжу — краще задонатьте!», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#актуальні проблеми #військові #новини житомира #новини житомирщини #потреби #паска #їжа #харчування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...