• Головна
  • Чому дружба корисна для нашого ментального здоров’я?
Інфографіка
10:06, 14 квітня
Надійне джерело

Чому дружба корисна для нашого ментального здоров’я?

Інфографіка
Чому дружба корисна для нашого ментального здоров’я?

Дружба має позитивний вплив на наше здоров’я та самопочуття та має найширший спектр корисних для здоров’я властивостей:

Емоційна підтримка. Друзі надають емоційну підтримку в складні часи, допомагають зменшувати стрес, тривогу та депресію. Вони також діляться радістю та успіхами, що підвищує загальне відчуття щастя.

Фізичне здоров’я. Існує багато досліджень, які показують, що міцні соціальні зв’язки знижують ризик ряду хвороб, включаючи серцево-судинні захворювання та деякі форми раку. Також, люди з активним соціальним життям, як правило, довше живуть.

Психологічна стійкість. Друзі допомагають нам розвивати психологічну стійкість шляхом надання підтримки й перспективи у важкі часи. Ця підтримка допомагає легше переносити стреси та відновлюватися після життєвих випробувань.

Покращення самооцінки. Якісні дружні стосунки можуть покращувати нашу самооцінку. Підтримка та позитивне відношення з боку друзів сприяє відчуттю власної значущості та самоцінності.

Здорові звички. Друзі часто впливають на наш вибір здорових звичок. Наприклад, разом з друзями ми можемо частіше займатися фізичною активністю, що покращує здоров’я. Також вони можуть мотивувати нас кинути шкідливі звички, такі як куріння.

Соціальна інтеграція. Дружба дає відчуття приналежності до спільноти, що є ключовим для соціального благополуччя. Люди, які мають широке коло друзів або сильні соціальні зв’язки, відчувають менше відчуття ізоляції та самотності.

Таким чином, дружба не лише робить наше життя більш яскравим і насиченим, але й відіграє ключову роль у підтримці нашого фізичного та психічного здоров’я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0412 #новини #новини Житомира #події #сайт міста Житомира #житомиряни #пригоди
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...