![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
08:00, 11 травня
Надійне джерело
Житомирщина взяла участь у Digital Power Summit 2024
![Житомирщина взяла участь у Digital Power Summit 2024 Житомирщина взяла участь у Digital Power Summit 2024](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час Digital Power Summit 2024 відзначили громади, які показали вагомі цифрові успіхи. Серед них — Овруцька міська територіальна громада, яка посіла 42 місце у ТОП-100 громад — лідерів цифрової трансформації України.
Про це повідомляє Житомирська обласна військова адміністрація.
Також участь у заході взяв відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської ОВА Костянтин Лопушанський.
«Також під час форуму презентовано перший пілотний Індекс цифрової трансформації територіальних громад України, а цифрові лідери громад поспілкувалися з представниками уряду, обговорили пріоритетні проєкти 2024 року та які цифрові рішення можна ініціювати у своїх громадах та регіонах.
Мета Індексу — відстежити рівень цифровізації громад. Результати допоможуть керівникам громад визначити сильні та слабкі сторони та впроваджувати необхідні цифрові ініціативи», — йдеться в повідомленні.
Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) фінансується Швейцарією і виконується Фондом Східна Європа у співпраці з Мінцифрою та Фондом Innovabridge.
![Житомирщина взяла участь у Digital Power Summit 2024, фото-1 Житомирщина взяла участь у Digital Power Summit 2024, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
16:48, 24 липня
18:55, 18 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...