• Головна
  • Сили ТрО ЗСУ та добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ): в чому різниця?
Новини компаній
18:00, 10 травня

Сили ТрО ЗСУ та добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ): в чому різниця?

Новини компаній

Україна, перебуваючи в активній фазі військового протистояння з росією, доволі стрімко розвиває систему територіальної оборони, залучаючи як офіційні військові підрозділи, так і добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ).

Наразі багато громадян виявляють бажання приєднатися до формувань, що здійснюють оборонну діяльність. Однак, не дивляичь на те, шо війна триває вже доволі довго, й дотепер не всі чітко розуміють відмінності між Силами територіальної оборони Збройних Сил України (ТрО ЗСУ) та добровольчими формуваннями територіальних громад (ДФТГ).

Сили ТрО ЗСУ та добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ): в чому різниця?, фото-1

Які складові входять до Сил тероборони?

В Силах ТрО ЗСУ нині служать багато військовослужбовців, які підписали контракт або добровільно мобілізувались до війська і стали повноцінними військовими. Вони отримують військову підготовку та виконують бойові завдання у різних регіонах країни.

Ці військовослужбовці мають обмеження щодо розірвання контракту та повинні виконувати свої обов'язки в межах встановленого терміну. Вони отримують всі види забезпечення, включаючи грошове, продовольче та речове, від Збройних Сил України.

Що таке ДФТГ?

Добровольчі формування територіальних громад - це групи добровольців, які організовуються на місцях для захисту своїх територій в разі загрози. Вони можуть включати в себе місцевих мешканців, які добровільно об'єднуються для спільної оборони.

ДФТГ складаються з добровольців, які також підписують контракт, але мають можливість розірвати його в будь-який момент. Ці люди можуть мати свої сім'ї та бізнеси, і вони мають змогу виділяти час якийсь свій час, щоб служити у таких добровольчих формуваннях.

ДФТГ утримуються за кошти територіальних громад і не мають повного військового статусу. Командир такого формування діє за згодою командира місцевого батальйону Сил ТрО ЗСУ, а його призначення командира ДФТГ перевіряється СБУ та Національною поліцією.

Сили ТрО та добровольчі формування: у чому різниця?

Основна відмінність між Силами ТрО та ДФТГ полягає в їх структурі та легальному статусі. Сили ТрО є офіційними військовими підрозділами, які мають визначений склад, організацію та фінансування з боку держави. ДФТГ, натомість, є добровільними групами, які не мають офіційного статусу військових формувань та не підпорядковані напряму Міністерству оборони.

Тим не менш Сили ТрО ЗСУ та добровольчі формування територіальних громад відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки та оборони України. І розуміння відмінностей між ними допомагає краще організувати оборонну діяльність та мобілізувати суспільство на захист країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...