• Головна
  • На базі житомирського ботанічного саду започаткували Поліський хаб відновлення та арт-терапії
11:41, 16 травня
Надійне джерело

На базі житомирського ботанічного саду започаткували Поліський хаб відновлення та арт-терапії

На базі житомирського ботанічного саду започаткували Поліський хаб відновлення та арт-терапії

Соціально-психологічна реабілітація ветеранів — наразі однин з найбільш пріоритетних видів надання психологічної допомоги.

Нові реалії диктують нові умови й вносять корективи в життя українців. Але ж варто навчитися адаптуватися та пристосовуватися, щоб бути корисними і робити все від себе залежне, аби наближати омріяні мир та перемогу.

Так, на базі Ботанічного саду Поліського національного університету імені Героїв-десантників було започатковано Поліський хаб відновлення та арт-терапії.

«Сьогодні, коли ми усі живемо в стані війни, відчуваємо неосяжну довіру до військових, які цілодобово стоять на варті України. Своїми життям та здоров’ям вони виборють наш спокій та мирне небо.

Саме тому ми усі маємо підтримувати тих, хто захищає нас.

Знову на базі ботанічного саду відбулась зустріч з бійцями, які проходять лікування після отриманих поранень і травм в бойових точках країни.

Така колаборація допомагає у відновленні захисників та поверненні їх до повноцінного життя!

Ми усі можемо бути корисними!», — переконані в ботанічному саду.

Фото: Ботанічний сад, Фейсбук

Ректор Поліського національного університету Олег Скидан розповідає:

«На базі Ботанічного саду Поліського національного університету імені Героїв-десантників було започатковано Поліський хаб відновлення та арт-терапії. Його створено як важливий простір для підтримки та реабілітації ветеранів, які постраждали від війни, та їхніх сімей»

Варто зауважити, що проект реалізується за підтримки Поліського національного університету, БФ "Штаб допомоги Житомир" та Українського центру реабілітації гончарством і включає в себе унікальне втілення арт-терапії.

Фото: Фейсбук-сторінка Олега Скидана

«Арт-терапія через гончарне мистецтво дозволяє учасникам проекту виразити свої емоції та переживання через творчість, сприяючи їхньому психологічному відновленню. Хаб уже привітав багато відвідувачів, яким надаються консультація та допомога. Важливою частиною роботи хабу є знайомство учасників з особливостями арт-терапії, що дозволяє не лише працювати над відновленням, але й відкривати нові способи самовираження та самопізнання», — зауважив Олег Скидан.

Таким чином всім присутнім вдалося натхненно попрацювати, відпочити, спробувати щось нове та цікаве, отримати емоційне розвантаження. А це дуже важливо в наш складний час!

Фото: Психологія - Поліський національний університет, Фейсбук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ботанічний сад #ботсад #новини житомира #новини житомирщини #поліський університет #пригоди #події #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...