![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
11:14, 20 травня
Надійне джерело
У нічній автотрощі в Житомирі травмовано трьох людей
Автотроща сталася після опівночі 20 травня на перехресті вулиць Шевченка та Східної у місті Житомирі. Одразу ж після події керманич одного з транспортних засобів залишив місце ДТП. Нині поліцейські встановлюють його особу та просять відгукнутися свідків події.
Про це повідомляє пресслужба Житомирського районного управління поліції.
Попередньо, близько 00:02 сталося зіткнення легковика «Opel» та автомобіля таксі «Volkswagen», під керуванням 46-річного містянина. Від удару останній зіткнувся з припаркованим автомобілем «Skoda».
Читайте також: На Житомирщині мопедист збив пішохода
"Унаслідок ДТП було травмовано керманича таксі та його 21-річну пасажирку. Також тілесні ушкодження отримав пасажир автомобіля «Opel», 30-річний житомирянин. Водночас водій цього транспортного засобу з місця пішов.
Усі травмовані були госпіталізовані до відділень інтенсивної терапії у лікарнях міста.
Тож нині слідчі Житомирського районного управління поліції встановлюють усі обставини події та особу керманича-втікача в межах кримінального провадження, відкритого за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України", - йдеться в повідомленні.
Шановні громадяни! Якщо ви стали свідком вказаної дорожньо-транспортної пригоди, просимо зателефонувати на спецлінію 102 або до чергової частини Житомирського райуправління поліції 40-74-75.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...