![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:28, 24 травня
Надійне джерело
Міська рада надала житомирській лікарні дозвіл на кредит, щоб придбати ангіограф
Житомирська міська рада надала дозвіл КП Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка ЖМР на отримання кредиту, аби купити ангіограф.
Також депутати виділили з бюджету міста 10 мільйонів гривень на перший внесок.
Про це повідомили на Фейсбук-сторінці самої лікарні.
«Це дуже важлива подія для нашого закладу!
Сучасна ангіографічна система вкрай необхідна КП "Лікарні №2 ім. В.П.Павлусенка", адже ми активно розвиваємо інтервенційні методи діагностики та лікувальних втручань.
Влітку минулого року у нашій лікарні було відкрито відділення нейрохірургії, тому значно зросла кількість інтервенційних діагностичних та лікувальних втручань, таких як церебральна ангіографія, тромбектомія та тромбоаспірація при гострих мозкових інсультах», – йдеться в повідомленні.
На фото ангіограф, який встановили у 2021 році. Фото КП "Лікарні №2 ім. В.П.Павлусенка" ЖМР.
Як зазначили в лікарні, хоч у медзакладі вже є один ангіограф, однак він завантажений. Придбання нового обладнання, за словами лікарів, дозволить збільшити можливості КП Лікарні №2 ім. В.П.Павлусенка ЖМР при наданні медичної допомоги у міському центрі ішемічної хвороби, відділенні інтервенційної радіології, нейрохірургічному відділенні.
Водночас, у медичному закладі акцентують, що їх лікарі постійно навчаються та розвиваються, тож для використання останніх європейських та світових практик вкрай необхідне сучасне обладнання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:12, 21 липня
7
13:12, 21 липня
3
07:24, 17 липня
10:25, Сьогодні
live comments feed...