![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
15:43, 25 травня
Надійне джерело
За добу на Житомирщині ліквідовано 2 пожежі сухої трави
За добу ліквідовано 2 пожежі сухої трави, цьогоріч — понад 350 займань у природних екосистемах!
2 пожежі сухої трави на площі 0,55 га ліквідували рятувальники минулої доби у Бердичівському та Звягельському районах. Ще у 4 випадках приборкано займання сміття на відкритій території.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області.
Загалом від початку року у природних екосистемах області виникло 358 пожеж. З них 10 - на полях, 11 — у лісових масивах, 337 — це загоряння сухої трави. Загальна площа, пройдена вогнем, склала 283 га.
«Тож закликаємо усіх мешканців не провокувати пожежі у природних екосистемах:
Не розводити відкритий вогонь біля лісової зони, у полях та прилеглих територіях. А також не кидати недопалки, сірники у суху траву, на узбіччя доріг тощо.
Заборонено спалювати сміття та рослинні залишки, особлива небезпека від цього у вітряну погоду!
Нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків передбачена адміністративна відповідальність. Громадянам загрожує штраф у розмірах від 3 060 до 6 120 грн, а для посадових осіб – від 15 300 до 21 420 грн», - йдеться в повідомленні.
У вихідні проводяться спільні з лісівниками профілактичні рейди та роз'яснювальна робота з відпочивальниками у лісових масивах та прилеглих до них територіях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
11:49, 16 липня
16:50, 24 липня
16:50, 24 липня
18:55, 18 липня
16:48, 24 липня
live comments feed...