• Головна
  • У селищі на Житомирщині особи з інвалідністю не можуть потрапити до аптеки через відсутність пандусів
15:13, 27 травня
Надійне джерело

У селищі на Житомирщині особи з інвалідністю не можуть потрапити до аптеки через відсутність пандусів

У колишньому райцентрі - селищі Черняхів - потрапити до аптеки для осіб з інвалідністю є проблемою. Адже у вході до двох аптечних пунктів, які розташовані у приміщенні місцевої лікарні, відсутні пандуси.

Про це повідомляє Держлікслужба в Житомирській області.

"З 7 перевірених аптек у вході до двох аптечних пунктів, які розташовані у приміщенні лікарні, зафіксовано порушення - відсутній пандус як збоку вулиці, так і зсередини приміщення лікарні.

Тут він також повинен бути в наявності, оскільки в холі, де розташовані аптечні пункти, з внутрішнього боку аптеки були розташовані сходи, і умови для потрапляння особам з інвалідністю відсутні.

Суб’єкти господарювання не вжили відповідних заходів щодо приведення своєї діяльності у відповідність із Ліцензійними умовами, затвердженими Постановою КМУ від 30.11.2016 № 929. Проведено роз’яснювальну роботу щодо забезпечення умов і виконання п.165 Постанови №929", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Житомирській області Ольга Янович продовжує моніторингові та інформаційно-консультативні візити, які цього разу були здійснені до аптечних закладів у селищі Черняхів.

Традиційно особливу увагу під час моніторингу приділено створенню умов для доступності особам з інвалідністю та маломобільним групам населення до приміщень аптечних закладів. Зокрема, Ольга Янович відвідала аптеки, що розташовані на території лікарні КНП "Черняхівське ТМО".

Під час перевірки в одній з аптек зафіксовано порушення щодо відпуску рецептурних лікарських засобів, всі інші аптеки дотрималися відповідного законодавства. Також працівник, яка відпустила рецептурний лікарський засіб, не обґрунтувала пояснення щодо його відпуску без рецепта. Зафіксовано й інші порушення.

Також Держлікслужба повідомила, що аптеки/аптечні пункти, які розташовані у приміщенні Черняхівської лікарні, мають укладені договори з НСЗУ для забезпечення пацієнтів ліками за програмою «Доступні ліки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Держлікслужба #аптеки #інклюзія #новини житомира #новини житомирщини #інклюзивність #перевірка #пеервірка Держлікслужби
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...