• Головна
  • Чому не державною? У Житомирі перевіряють об’єкти реклами
16:38, 28 травня
Надійне джерело

Чому не державною? У Житомирі перевіряють об’єкти реклами

Чому не державною? У Житомирі перевіряють об’єкти реклами

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області проводяться обстеження об’єктів реклами у місті Житомирі, на предмет розповсюдження реклами недержавною мові.

Під час здійснення моніторингу, в першу чергу, приділялась увага питанням мови в рекламі, а саме мові країни-агресора. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

У загальному рекламодавці дотримуються вимог законодавства щодо мовного питання. Втім в окремих випадках встановлено чотири порушення стосовно розповсюдженої суб’єктами господарювання зовнішньої реклами – російською мовою.

«Під час розгляду двох справ рекламодавцями надано підтверджуючу інформацію про негайне усунення цих порушень та пояснено, що рекламу було розміщено попередніми орендарями приміщення декілька років назад (дві справи залишаються на розгляді).

Одночасно, звертаємо увагу суб’єктів реклами (рекламодавців, розповсюджувачів, виробників реклами), що загальні вимоги до реклами встановлені Законом України «Про рекламу» та, відповідно до частини 1 статті 6 цього Закону – мовою реклами є державна мова», - йдеться в повідомленні.

Варто зауважити, що статтею 32 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» визначено: «Мовою реклами в Україні є державна мова».

Інформуємо, що порушення вимог при розповсюдженні реклами на недержавній мові призведе до застосування санкцій передбачених статтею 27 Закону України «Про рекламу».

«Звертаємо увагу рекламодавців, розповсюджувачів та виробників реклами, що для уникнення негативних наслідків при розповсюдженні реклами, слід дотримуватись вимог діючого законодавства про рекламу.

У разі виявлення реклами з ознаками порушення Закону України «Про рекламу» на території м. Житомира та області, споживачі реклами можуть звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області для отримання консультації (тел. (0412) 438-984), письмовим зверненням (заява, скарга) за адресою: м. Житомир, вул. Вороного Юрія, 55 та електронним зверненням (е-mail: [email protected])», — підсумували в Держпродспоживслужбі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#держпродспоживслужба #новини #новини житомира #новини житомирщини #інформація #події житомира #події житомирщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...