• Головна
  • Володимир Дебой вмовив «Житомироблэнерго» не лишати ТТУ та водоканал без світла.
15:50, 26 січня 2011 р.

Володимир Дебой вмовив «Житомироблэнерго» не лишати ТТУ та водоканал без світла.

Вчора, 25 січня, Житомирський міський голова Володимир Дебой перебував із службовою поїздкою у Києві, під час якої переконав власників "Житомироблэнерго" не відключати КП «Житомирское трамвайно - троллейбусное управление» та КП «Житомирводоканал» від електроенергії.

“Ні до чого, окрім соціальної напруги це не призвело б. Я не вважаю, що це нормально, відключати воду у людей, які вчасно і у повному обсязі за неї платять. Тим паче, що на сьогоднішній день житомиряни 100 % сплачують за надані послуги”, - сказав Володимир Дебой.

Володимир Дебой назвав нецивілізованим шлях шантажу та погроз про відключення. На його думку, є два шляхи вирішення проблеми. Перший - різке підвищення тарифів аж до їх собівартості, який він вважає неприйнятним, оскільки житомиряни будуть неспроможні платити так дорого, через свої низькі зарплати. Другий - поступово піднімати тариф разом із підвищенням заробітної плати, а частину компенсувати з державного бюджету.

“ У цьому напрямку має бути соціальний захист населення і через державний бюджет, і через систему субвенцій, яку, на жаль, сьогодні не всі отримують, бо працюють в основному нелегально, і не мають можливості взяти всі необхідні довідки, для оформлення пільг. Необхідно легалізувати працю, збільшити доходи жителів та підняти тарифи до рівня їхньої собівартості, але за обов'язкової підтримки держави, як це було в минулі роки”, - повідомив Володимир Дебой.

Мер Житомира Володимир Дебой також додав, що від таких відключень безпідставно страждають не тільки житомиряни, але і працівники стратегічних об'єктів Житомира.

“ По поверненню в Житомир я дізнався, що по вулиці Котовського сталася велика аварія. Прорвало трубу діаметром 300. Працівники водоканалу цілу ніч ліквідовували неполадки. Такі відключення шкодять і без того зношеним системам”, - говорить Володимир Дебой.

Нагадаємо, що 25-26 січня “Житомиробленерго” мало намір залишити без світла ТТУ та водоканал.

Станом на 1 січня нинішнього року заборгованість КП "Житомирводоканал" Житомирської міської ради за спожиту електроенергію склала 5 929,1 тис. грн. З початку січня 2011г. сплачені лише 217,4 тис. грн., попри те, що очікуване споживання складає  2 400 тис. грн.

Ніяких гарантій по оплаті заборгованості, що виникла в попередні  і поточний періоди споживання ні керівництво комунального підприємства, ні міська рада "Житомироблэнерго" не надавала.

Станом на 1 січня заборгованість КП "Житомирське трамвайно - тролейбусне управління" складала 388,7 тис. грн. Крім того, очікуване споживання електроенергії в січні складає 350,0 тис. грн.

Софія Демчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...