21:56, 17 вересня 2013 р.
У 2012 році на території області діяло 9 малих ГЕС
Наприкінці жовтня пройде презентація стратегічної програми розвитку вугільної галузі до 2030 року, яку розробило Міненерговугілля.
За попередніми підрахунками, потреба України у вугільному паливі до 2030 року складе 90-100 млн. тонн, оскільки програма передбачає максимальне заміщення імпортного газу вітчизняним вугіллям. При цьому велику частину енергоспоживаючих об'єктів планується перевести на споживання вугільного палива.
Імпорт газу в Україну в період із січня по червень 2013 року вже скоротився на 35,3% . У першому півріччі на 2,3% збільшився видобуток газу в Україні. Разом з тим у першому півріччі було використано газу на 7,8% менше, ніж за аналогічний період минулого року.
І це досягнення не колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, яка сьогодні намагається хоч якимось чином виправдати свої дії, що привели країну у газову кабалу. Це результат копіткої щоденної роботи Президента, Уряду України. Про це сказав, коментуючи інтерв’ю Юлії Тимошенко «Украинской правде», депутат облради Василь Сухораба.
Питання енергозбереження та розвиток альтернативної енергетики залишається у полі постійної уваги органів влади Житомирщини, яка є перспективним регіоном щодо розвитку альтернативної енергетики.
У 2013 році планується перевести на альтернативні види палива котельні 82 об’єктів бюджетної сфери, на загальну суму 50 млн.грн. Економічний ефект становитиме близько 14 млн.грн.
Завершено будівельні роботи по встановленню модульної котельні, яка працюватиме на щепі в Житомирській обласній психіатричній лікарні №1. В результаті буде заміщено близько 670 тис.м3 природного газу альтернативним видом палива. Економія для обласного бюджету в оплаті послуг теплопостачання складе близько 1,5 млн.грн.
У 2012 році на території області діяло 9 малих ГЕС, якими вироблено 4,8 млн. кВт/год електроенергії. Продовжуються роботи з відновлення ще 5 малих ГЕС.
В області розгорнуто виробництво паливних гранул та брикетів із відходів деревини (ТОВ "Форест Полісся" м. Баранівка, ТОВ "НВО "Природне біопаливо" Баранівського району, ТОВ "БВК "Баранівський ДОК" Баранівського району, ПП «СІТ» Олевського району, ТОВ «ПелетЕнергоУкраїна» Ємільчинського району, ТОВ "М Альтернатива" Чуднівського району).
Енергозбереження та розвиток альтернативної енергетики є одним із важливих напрямів діяльності обласної влади. В цілому в державі впровадження запланованих заходів у цій сфері дозволить в середньостроковій перспективі вдвічі скоротити імпорт російського газу.
Це конкретні факти, а не порожні розмірковування колишнього прем’єра Юлії Тимошенко про те, що драконівські ціни на газ за контрактом 2009 року ведуть країну до енергонезалежності від Росії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:50
Вчора
15:49
7 жовтня
12:00
7 жовтня
Оголошення
09:12, 29 вересня
09:12, 29 вересня
09:12, 29 вересня
09:12, 29 вересня
09:12, 29 вересня
live comments feed...