• Головна
  • Молодь Житомира пограла в «інтелектуальну мафію»
10:00, 27 січня 2011 р.

Молодь Житомира пограла в «інтелектуальну мафію»

Днями, молодь Житомира пограла в інтелектуально-психологічну гру клубу мафії "Червоне та чорне". У грі приймали участь 10 чоловік. Спостерігав за ходом гри та регламентував її хід ведучий.

Перед початком гри її учасники самостійно обрали собі місце майбутньої гри, витягнувши номер, за яким мають сидіти. Гравці поділилися на дві групи: «червоні» та «чорні». «Червоні» - це добропорядні громадяни 6 мирних жителів та Шериф. «Чорні» - це двоє озброєних гравців та «Дон» . В першу ніч кожен гравець обрав собі роль цієї гри: 7 «червоних» та 3 «чорних» картки – в місті проживають 10 мешканців. Після того, як всі зробили свій вибір, ведучий оголосив «всі сплять, не спить тільки мафія» - всі «чорні» прокинулися, зняли пов’язки і знайомилися один з одним. Дон жестом показав себе та призначив жертв на перших три ночі. Ведучий продублював номери гравців, яких мали «вбити» в перших три ночі, після чого чорні заснули. Це єдина ніч, коли чорні гравці одночасно не спали, призначена вона для домовленості про порядок усунення «червоних». Домовлятись треба тихо – за допомогою жестів та міміки, щоб інші гравці не здогадались, хто є чорним. Ведучий оголосив: «Місто просинається» - всі знімають пов’язки. Головним серед «червоних» був Шериф, серед «чорних» - Дон.

Гра була розподілена на дві половини – день та ніч. Протягом дня «червоні» шукали «чорних» та усували їх з гри, протягом ночі – «чорні» вбивали «червоних». Коли ведучий оголосив ніч, всі гравці надягли маски та схилили голови.

Перший день. Всі зняли пов’язки. Ведучий по черзі, починаючи з першого гравця, надавав слово для обговорення. Обговорення для кожного тривало 1 хвилину. Якщо гравець не закінчував обговорення до слова «стоп», він отримував попередження. Кожен гравець розпочинав свій виступ із представлення свого ніку, та по можливості дотримувався вигаданої «легенди» протягом всієї гри.

Мета обговорення – для червоних: з’ясувати, хто є чорними та усунути їх з гри, для чорних: усунути з гри червоних – навести на них підозри і переконати всіх, що хтось з червоних – чорний, змусивши таким чином мирних мешканців усунути свого. Зрозуміло, що мафія знаходиться в більш вигідному положенні, адже вона знає, хто є хто. Але мафії – лише 3 проти 7 мирних мешканців.

Обговорення в перший день розпочалося з гравця №1, в другий день – з гравця №2 і так далі по колу. В кінці обговорення всі гравці голосували, кого усунути з гри. Голосували в порядку, в якому відбувалось висунення. Кандидатура, яка набрала більше всього голосів, вибувала з гри. Голосування відбувалося також шляхом виставлення на стіл руки, стисненої в кулак з піднятим догори великим пальцем. Голоси тих, хто не проголосував, зарахувалися останньому, хто був виставлений. Вибувші, має право на виступ – останні 30 секунд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...