• Головна
  • Пішов із життя легендарний Дєд Андрєй
втрата
09:16, 26 вересня 2013 р.

Пішов із життя легендарний Дєд Андрєй

втрата

Не стало Діда Андрія ...
" Увечері в понеділок, 23 вересня 2013 року, Житомир втратив  одну із найяскравіших совїх особистостей. Пішов з життя легендарний Дід Андрій. Похорони відбулися вчора, 25 вересня ", -  розповідає читач Євген Artmaker.
Відомого житомирянина Діда Андрія, популярного серед молоді місцевого «юродивого», часто можна було зустріти нетверезим в центрі міста. Про причини смерті можна тільки здогадуватися, пише Журнал Житомира.

Діда Андрія можна було побачити не тільки на житомирських вулицях, але і в інтернеті, в безлічі фотографій і відеороликів, знятих на мобільні телефони.

У свій час , Дід Андрій став настільки популярним у місті , що житомиряни створили інтернет сайт присвячений Діду Андрію (dedandrey.com.ua) і фан-групи в соціальних мережах. У травні 2013 року Дід Андрій прикрасив обкладинку житомирського журналу «ЖИВУ».

"Андрій Дешура вже давно став Дідом Андрієм, ставши справжнім символом, добрим чарівником - охоронцем нашого міста, таким собі домовиком. Адже навіть зовні він схожий на чарівника, наче Санта Клаус. Він - символ Житомира, як Баба Параска - символ Майдану, як вічна наша Баба Іра ", - кажуть житомиряни.

Одного разу, Дід Андрій примудрився взяти участь у кастингу одній з «Фабрик зірок» у Житомирі. Тоді Олександр Педан сказав: «Свого часу Володимир Висоцький НЕ витримав би конкуренції Дєда Андрєя». Своїм не надто вдалим жартом ведучий опустив і Висоцького, і Діда Андрія .

Мало хто знає , що Андрій Дешура автор прекрасних віршів, він знавець кіно, а ще - криниця неймовірних історій і по-житейськи мудрих, іноді по-житейськи жорстких жартів. У 2004 році в Москві вийшла поетична збірка Андрія Дешура «Осел серед верблюдів».

А ось один із його творів (помилки в тексті є стильовою фішкою автора!):

Плутон 324

Разве вам не интересны эти сраные стихи,
В которых мало сысла и рифмы вовсе нет.
Вы думакете я бездарность раз ересь вам пишу,
Но нет я главный гений, на плонете Плутон 324.
Но почему же нету рифмы вам всё же интересно,
А я товечу вам, а потому что на плонете Плутон 324 это и есть рифма
А мат там самое прекрасное, с рожденя дети изучают
И курят травку, пивом запивают.
Один лишь я сейчас не дома
И вынужден писать стихи, чтоб заработать на путёвку в таинственный прекрасный мир!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...