• Головна
  • На Житомирщині міліційні медики допомагали потерпілим при масових заворушеннях
фото
09:18, 27 вересня 2013 р.

На Житомирщині міліційні медики допомагали потерпілим при масових заворушеннях

фото

Удосконалення практичних навичок медичних працівників по наданню першої допомоги потерпілим під час масових порушень громадського порядку при отриманні ними найбільш типових у таких ситуаціях травм – основна мета навчань, що пройшли в УМВС України в Житомирській області.

Спеціальні тренувальні заходи сектору медичного забезпечення були організовані у рамках тактико-спеціальних навчань структурних підрозділів  та галузевих служб обласного управління МВС щодо дій під час масових порушеннях громадського порядку. Відтак міліційні медики відпрацьовували свої навички в умовах, максимально наближених до реальних екстремальних ситуацій, повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Неподалік місця виникнення умовних порушень громадського порядку свою роботу розгорнула виїзна бригада медичної допомоги. Цього разу лікарі надавали кваліфіковану допомогу потерпілим, які звернулися з травмами різного ступеня тяжкості, характерними для подібних ситуацій.

Когось без свідомості на ношах винесли у безпечне місце та надали невідкладну допомогу. Лікар-невропатолог, визначивши травмування шийного відділу хребта, одягнув спеціальний комірець для фіксування пошкодженого місця та терміново направив хворого каретою швидкої допомоги до спеціалізованого лікувального закладу.

Інший учасник заходів травмував ногу. Тож медичні працівники наклали шину та допомогли хлопцеві дістатись  медавтомобіля. Водночас хірург працює з потерпілими, які отримали різані та рвані рани, у залежності від ступеня їх тяжкості проводиться й відповідна медична обробка. Кожен із учасників навчань чітко та  швидко виконує свої функції.

Як розповів начальник сектору медичного забезпечення УМВС України в Житомирській області Олександр Васьківський, при розробці програми навчань акцент було зроблено на відпрацювання злагодженості та оперативності дій лікарів при надходженні  потерпілих з найбільш типовими  для таких ситуацій травмами. Адже саме своєчасність надання медичної допомоги, у більшості випадків, вирішальний фактор для збереження не тільки здоров’я, але й життя людини.

Подібні навчання мають системний характер й проводяться для удосконалення практичних навичок медичних працівників по наданню невідкладної медичної допомоги потерпілим при виникненні надзвичайних чи екстремальних  ситуацій.

PM152image003

 

PM56image004

 

PM911image002

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...