• Головна
  • Із браконьєрством на річках слід боротися всією громадою
11:00, 2 лютого 2011 р.

Із браконьєрством на річках слід боротися всією громадою

Такий висновок зробили учасники зібрання, що проходило під головуванням міського голови Володимира Загривого. Володимир Іванович запросив тих посадовців, які мають повноваження зупинити розгул вилову риби з міських річок у незаконний спосіб. Про „справи браконьєрські“ постійно пишуть місцеві ЗМІ. Саме в останньому номері „Звягель-інформу“ група представників громадськості звернулася до влади із певними вимогами. 

Присутні Бойко Д.Ф. – держінспектор управління з питань захисту навколишнього середовища, Усенко М.Г. – перший заступник міського голови, Прилипко В.В. – начальник міського відділу УМВС України, Колесник А.В. – начальник міської комунальної рятувальної станції на воді були одностайні в тому, що необхідно об’єднати зусилля влади і правоохоронних органів та припинити протиправні дії рибалок, які жорстоко винищують рибу у навколишніх водоймах. Силами 2-х рибінспекторів (Лавренюк В.О., Шевчук М.О.) на три райони та наше місто, маючи на озброєнні лише норми чинного законодавства, 1 гумовий човен, власні автомобілі, які треба заправляти за власні кошти, вирішити проблеми із рибними „браконьєрами“ не можливо. 

За словами „місцевих моржів“, рибальські засоби і пристрої зухвало виставлені по всій Случі. Але притягнути винних до відповідальності непросто. Вони практично невловимі. Під час спільних рейдів працівників міліції, екологічної та рибінспекції, складено понад 200 протоколів про адмінправопорушення, за які у відповідності до чинного законодавства України на осіб може бути накладений штраф розміром від 51 до 340 грн. 

При цьому знищувалися засоби незаконної ловлі риби. Нажаль незадовільна інформаційна робота ведеться серед населення щодо його залучення до боротьби із браконьєрством, у місцевих ЗМІ не публікується матеріал про правопорушників, місцеві рибінспектори не відстежують подальшу долю складених протоколів, які відправляються до їх обласного керівництва. Присутні пропонували активніше залучати до боротьби з браконьєрами членів міськрайонного товариства мисливців та рибалок, які фактично усунулись від роботи на місцевих водоймах. 

Свою допомогу працівниками, приміщенням, човном для обстеження річки Случ в межах міста запропонував начальник рятувальної станції Анатолій Колесник. За словами голови районної ради Франца Весельського до роботи щодо контролю за рибною ловлею буде залучено громадськість району, голів та депутатів сільських ради. Всіляке сприяння, підтримку та участь в рейдах працівників міліції, транспортні засоби на першу ж вимогу готовий надати начальник міського відділу УМВС Віктор Прилипко.
Рятувальна станція разом із рибінспекторами найближчим часом організують інвентаризацію та облік човнів, які мають мешканці міста, видачу їм спеціальних номерів. У зібранні взяв участь представник від „Головрибводу“ з Києва Олександр Петренко. Він також висловив готовність допомогти та пообіцяв перевірити діяльність обласної інспекції, яка за його словами повинна забезпечувати регіональних інспекторів для рейдування транспортом, паливно-мастильними матеріалами. 

Міський голова наголосив на об’єднанні конструктивних зусиль міської влади, правоохоронців, громадськості з метою контролю за діяльністю рибалок та збереження потенціалу наших річок. . Координатором роботи щодо боротьби з браконьєрством в місті призначено першого заступника міського голови Миколу Усенка. Про хід виконання отриманих під час наради доручень, посадовці повинні доповісти міському голові 21 лютого 2011 року.
 
Міський відділ міліції та рибінспектори звертаються до населення міста і району повідомляти у будь який час про виявлені факти порушення чинного законодавства щодо охорони водних живих ресурсів та регулювання рибальства в місті за телефонами 101, 102, 5-22-25, 098-484-08-49, 067-722-50-84. 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...