• Головна
  • Торік на Житомирщині залишився нерозкритим кожний третій злочин
14:00, 2 лютого 2011 р.

Торік на Житомирщині залишився нерозкритим кожний третій злочин

Аналізу стану законності та протидії злочинності й корупції в нашому регіоні була присвячена розширена колегія в обласній прокуратурі. Прокурор області Микола Франтовський дав таку оцінку криміногенній ситуації на Житомирщині:

«Аналіз роботи здійснений правоохоронними та іншими органами області, до забезпечення правопорядку і протидії злочинності, показав, що вжиті заходи є недостатніми. Свідченням цього є зростання рівня злочинності на 15%. Занепокоєння також викликає значне зростання рівня підліткової злочинності, яке спостерігається у всіх містах та районах області. Значно більше скоєно злочинів у стані алкогольного сп’яніння, в тому числі, і вбивств. При цьому лишається незадовільним стан розкриття злочинів. В першу чергу, тяжких і особливо тяжких»

За інформацією, яку оприлюднив на колегії прокурор області, минулого року на Житомирщині залишився нерозкритим кожен третій злочин.

«Однією з головних причин недостатнього рівня розкриття злочинів є продовження хибної практики їх приховування працівниками правоохоронних органів. В першу чергу, це стосується приховування злочинів від обліку, взагалі. За так званими «відмовними» матеріалами прокурорами минулого року порушено 153 кримінальні справи, 34 з них вже спрямовані до суду. Тобто права потерпілих поновлено лише за прокурорського втручання»

Також проблемними на Житомирщині залишаються питання корупції та хабарництва. Саме на посилення роботи за цими напрямками і будуть спрямовані дії працівників прокуратури області у 2011 році.

«Прокуратурою області з урахуванням вимог Генеральної прокуратури України визначено пріоритетні напрями прокурорсько-слідчої діяльності на цей рік. Серед них: забезпечення конституційних прав і свобод громадян при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання, досудового слідства та підтримання державного обвинувачення в суді. Також це забезпечення протидії корупції, соціальний і правовий захист громадян, а також захист інтересів держави від неправомірних посягань в бюджетній сфері, в сфері земельних і лісових надр» – зазначає прокурор області Микола Франтовський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...