• Головна
  • «Андрушівщино, рушниковий мій краю, піснею й хлібом тебе величаю»
17:25, 3 лютого 2011 р.

«Андрушівщино, рушниковий мій краю, піснею й хлібом тебе величаю»

Творчі звіти проводяться на виконання розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації Сергія Рижука «Про проведення творчих звітів районів і міст області, присвячених 20-тій річниці Незалежності України».

- Не випадково, що саме Житомирщина за ініціативи обласної організації Партії регіонів започаткувала творчі звіти колективів та майстрів народної творчості, присвячені 20-й річниці Незалежності України, - наголосив Сергій Рижук, звертаючись до учасників святкового заходу. - Щедра поліська земля завжди була багата на таланти. І, попри те, що з розвитком суспільства мінялися засоби виробництва, соціальні і економічні аспекти життя, ці таланти тільки розквітали. Великою чеснотою українського народу є бажання ділитися багатством своєї душі, прекрасними духовними надбаннями з іншими народами. Ми горді тим, що сьогодні ця традиція продовжується. Андрушівщині є чим поділитися з жителями не лише України, а й усього світу. Те, що ми бачимо сьогодні, – прояв великого духовного багатства і великої майстерності українського народу. Наше завдання – зберегти і примножити це багатство.

У рамках заходу відбулися майстер-класи з виготовлення мотанки, ткацтва рушників, учасники заходу ознайомилися з виставками картин художників-аматорів, антикварної та рідкісної книги, ковальських виробів, скловітражів, зразками художнього плетіння з рослинних матеріалів. У святковому концерті взяли участь народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Криниченька» районного будинку культури, хор школи мистецтв (хормейстер Н.Борисова), дитячий фольклорний ансамбль «Зернятко» районного будинку культури (керівник І.Костюк), дует у складі Л.Березнюк і Т.Данилюк, народний фольклорний ансамбль «Молодичики» районного будинку культури (керівник В.Рожко), народний аматорський фольклорний ансамбль «Веселі музики» (керівник В.Гонзецький) та інші колективи.

На переконання Сергія Рижука, у рік святкування 20-річчя Незалежності Україна має стати мостом для розвитку загального європейського простору. І саме через діалог, і в тому числі діалог культур, який є основою для реалізації гуманної місії нашої держави на міжнародній арені, повинні вирішуватися проблеми гуманітарного розвитку України. Курс реформ Президента України Віктора Януковича відкриває ці можливості. А Житомирщина готова звітувати про свої здобутки, про свої таланти не лише перед Україною, а й перед усім світом. Питання розвитку духовного і національного багатства – один із пріоритетів діяльності Житомирської обласної державної адміністрації і обласної ради, які сьогодні не мають розбіжності в поглядах на перспективи розвитку області.

Участь у заході також взяв житомирський міський голова Володимир Дебой.

Творчі звіти колективів та майстрів народної творчості тривають.

 

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...