• Головна
  • Житомир хочуть зробити чистим. Поки що - у кав'ярні
15:45, 3 лютого 2011 р.

Житомир хочуть зробити чистим. Поки що - у кав'ярні

4 лютого 2011 року о 18.00 в «Кавоманії» відбудеться презентація національної кампанії «Зробимо Україну чистою!» («Let’s do it Ukraine!»). Підготовка проекту «Зробимо Україну чистою!» розпочалась на початку грудня 2010 року. До 1 березня планується створити карту засміченості України. З 20 грудня розпочалася всеукраїнська реєстрація місць для прибирання.

На спеціальну Google-карту українці в режимі онлайн зможуть наносити засмічені місця, до того ж матимуть змогу додавати фото та відео територій. 1 березня картографування звалищ буде закінчено, остаточно сформується кількість місць та адресна програма проекту. Паралельно до 1 березня буде проходити зустріч з активістами у різних містах України, з цією метою уже відвідали ряд обласних центрів (Донецьк, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Луганськ), на черзі Житомир.
16 квітня 2011 року понад 50 тисяч українців приєднаються до міжнародної ініціативи.

Мета кампанії – змінити ставлення українських громадян до життєвого простору та прищепити в суспільній свідомості потребу не смітити й дбати про довкілля. Також, ініціатори мають на меті об’єднати поодинокі заходи, які проводять різноманітні компанії та організації в Україні, в один потужний рух національного масштабу.
«Зробимо Україну чистою!» є ініціативою групи людей, які працюють з екологічною тематикою та мають доступ до міжнародної практики. Їх завдання не просто прибрати міста на один день, адже людина, котра вчора вийшла на прибирання, не кине сміття на вулиці сьогодні.

Під час прес-конференції будуть озвучені наступні теми:
• Результати дослідження «Стихійне засмічення: соціальний аспект проблеми».
• Досвід Києва у прибиранні. Проекти «Зробимо Київ чистим» та локальні ініціативи у 2010 році.
• Проект «Зробимо Україну чистою!».
• Активності заплановані після 16 квітня 2011 року.

До участі у зустрічі 4 лютого запрошуємо лідерів громадських і комерційних організацій, ініціативних груп та об’єднань громадян Житомира та області, а також журналістів місцевих ЗМІ. Координатор проекту розкажуть учасникам про національну кампанію «Зробимо Україну чистою!», дадуть відповіді на питання журналістів щодо проекту.

Даний проект уже успішно проводиться в 6-тьох країнах Європи, заохочуючи понад 1 мільйон волонтерів одночасно, в один той самий день виходити на вулиці міст, щоби зробити чистішими парки, вулиці та околиці своїх міст. Історія вже налічує 15 аналогічних проектів, що пройшли у 8 країнах світу в 2010 році.

В Україні теж проводились проекти з такою задумкою, але меншого масштабу. 5 червня та 25 вересня 2010 року пройшов проект «Зробимо Київ чистим!». 5 червня зібралось близько 500 волонтерів, котрі прибрали 18 парків столиці .

Контактна інформація:
Марія 097 605 41 20 (координатор всеукраїнської кампанії « Зробимо Україну чистою»)
Юлія 096 160 78 11 (звертайтесь, хто планує взяти участь у презентації в Житомирі)
Час проведення: 18:00
Адреса проведення прес-конференції: Житомир, «Кавоманія» вул.Московська, 24-б (ТЦ «Квадрат»)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...