• Головна
  • У Житомирі завтра презентують інтимну лірику «Ц2»
презентація
16:18, 4 жовтня 2013 р.

У Житомирі завтра презентують інтимну лірику «Ц2»

презентація

5 жовтня о 18:00 в Кавоманії відбудеться презентація 3 книг, об'єднаних у проект "Цілодобово-2". Презентуватимуться поетичні збірки "Етика любові, естетика смерті" Богдана-Олега Горобчука, "Мерехтіло" Павла Коробчука та "Котра година" Олега Коцарева.

Чому саме це вже друге Цілодобово? Тому що в 2007-ому році у цих трьох поетів вийшла спільна книга під назвою "ЦІЛОДОБОВО!". 

Минуло майже 7 років, і поети вирішили знову об’єднатися під одним спільним началом найінтимнішої букви Ц!

Як обіцяють організатори, на гостей презентації чекають: багато хорошої поезії, багато хороших хлопців та дівчат і море позитивних вражень!

Детальну інформацію можна переглянути ТУТ.

gorob

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...