• Головна
  • У Житомирі розширюються можливості для бажаючих вивчити польську мову
12:36, 5 жовтня 2013 р.

У Житомирі розширюються можливості для бажаючих вивчити польську мову

Директор Польського дому Ірина Першко говорить, що різноманітні курси польської мови працюють вже багато років і користуються неабияким попитом.

Але переважно вони розраховані на дорослих – тих, хто прагне отримати карту поляка або вступати до польських вишів. Поза увагою залишалися молодші школярі і тепер в Польському домі вирішили більше уваги приділити саме їм, запровадивши Суботні творчі студії для дітей. Повідомляє Житомирська Хвиля.

"Діти віком 8-13 років відвідують заняття з польської мови, після мовних занять розпочинає роботу художня студія, де діти опановують сучасні техніки малювання. Крім того, діє у нас і вокальна студія. Оскільки в такому юному віці важко говорити про глибинну мотивацію до вивчення мов, наше завдання – це викликати інтерес, зацікавити польським у широкому розумінні цього слова", – розповіла директор Польського дому у Житомирі Ірина Першко.

Аби стимулювати дітей до кращих результатів у навчанні, для них запровадять своєрідні творчі звіти перед батьками. Перший запланований на 2 листопада, до Дня незалежності Республіки Польща. Надалі їх проводитимуть до державних та релігійних свят.

Зауважимо, що Суботні творчі студії для дітей в Польському домі безкоштовні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...