• Головна
  • Що збираються одягнути житомиряни на Хеловін?
опитування
17:39, 4 жовтня 2013 р.

Що збираються одягнути житомиряни на Хеловін?

опитування

Поступово житомиряни переходять і міксують традиції українські зі західними та східними мотивами. Так, вже нікого не здивуєш святкуванням Китайського нового року, днем Патріка, ну і, звісно, Хеловіну. На останньому зупинимось більш детально.

Хеловін (Хеллоуїн) - “несвяте свято”, яке ще зовсім недавно широко святкували лише в США, тепер має популярність і в Україні; щоправда, мода на нього дещо згасає. Все ж таки більшість бравих шанувальників його навіть не знають історії його виникнення. Що ж це за "свято", відкіля воно бере свій початок? 

Хеловін - старовинне кельтське язичницьке свято, святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Атрибутом свята є світильник у вигляді голови з гарбуза. Діти, одягнені в страхітливі костюми, лякають дорослих, а ті відкуповуються від маленьких примар подарунками (звичайно, солодощами). Історія "свята" нараховує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського дня Помони (богині рослин) і християнського "Дня всіх святих". Більшість людей вважають це свято нешкідливою веселістю. Але за маскою Хеловіна ховається тисячолітня історія диявольсько-бісівського зла, тісно пов'язана з окультизмом і сатанізмом.

Про всі ці речі можна почитати на численних інтернет-сторінках.

А ось про образи та вбрання на це свято хочеться поговорити більш розгорнуто. Сайт 0412.ua вирішив запитати своїх відвідувачів, які ж образи довподоби житомирянам.
Варіанти різноманітні та більшою чи меншою мірою традиційні. Оберіть свій та голосуйте на сайті 0412.ua в рубриці "Голос міста".

Підсумки підіб'ємо 31 жовтня, у День нечисті! Побачимо, у що вбиреться Житомир на Хеловін!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...