• Головна
  • До Житомира завтра завітає Делегація від посольства Палестини
візит
17:03, 7 жовтня 2013 р.

До Житомира завтра завітає Делегація від посольства Палестини

візит

Завтра, 8 жовтня 2013, до Житомира завітає Делегація від посольства Палестини в Україні.

У складі делегації прибудуть: Надзвичайний і Повноважний Посол ін Мохаммед Аль-Асаад,
Радник Посольства пан Нідаль Ялина-Коттоб, Перший секретар пан Давуд Жаллуд, Голова Палестинської діаспори в Україні пан Халіль Амро, Директор Арабського Дому Др. Салах Закут, Доктор Джамаль Бадван - художник, автор найбільшої картини Ірина Родіонова - відділ культури, Муаз Бшарат - голова арабської молоді, Директор відділу мас медіа Лії Ріда, Аташе Сергій Альджабрі.

Прибуття в місто зумовлене візитом ввічливості до мерії міста Житомира.

Зустріч з мером Володимиром Михайловичем Дебоєм відбудеться о 12:00 в прес центрі. Також пройде обмін подарунками та обговорення можливості співпраці Палестини та Житомира у сфері бізнесу та сільського господарства. Обговорення проекту встановлення статусу міст-побратимів між Житомиром і одним з міст Палестини.

У рамках перебування у місті пройде візит до Державного Житомирського університетету ім. І. Франка о 13:30 у залі інязу. Зустріч з ректором Петром Юрійовичем Саухом . Обговорення можливості акредитація Педагогічного університету в Палестині. Обмін подарунками. Промова Надзвичайного і Повноважного Посла для студентів. Після чого студенти зможуть поставити питання на будь-яку тему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...