• Головна
  • Житомирська делегація у Брюсселі говорила про подальшу співпрацю
14:57, 8 жовтня 2013 р.

Житомирська делегація у Брюсселі говорила про подальшу співпрацю

8 жовтня делегація Житомирської області під керівництвом заступинка голови-керівника апарату облдержадміністрації продовжила роботу у комітеті регіональної політики Європарламенту, засідання якого триває до 10 жовтня у Брюсселі (Королівство Бельгія).

Зокрема, житомиряни брали участь у діалозі інноваційного управління. Сучасна модель регіонального розвитку Євросоюзу  зосереджена на економічне вирівнювання депресивних територій,  конкурентноспроможних аграрних територій та зміцнення соціального виміру у т.ч. посилення політики зайнятості та розвиток міжрегіональної та міжтериторіальної співпраці.

Під час спілкування у комітеті представники Житомирщини звернули увагу на розвиток  міжлюдських контактів з метою використання європейського досвіду для підготовки стратегічних програм соціально-економічного розвитку нашої області.  До речі, на Житомирщині вже впроваджні проекти: місцеве самоврядування, орієнтоване на громаду (8 районів × 5 проектів), енергоефективність і енергозбереження. Проведено співбесіду щодо співробітництва Житомирської області з комітетом регіонів, а саме щодо проведення тематичних презентацій. Такі заходи мають на меті пошук шляхів формування регіонального зближення, посилення участі політики ЄС для економічного вирівнювання районів Житомирської області, надання соціальних гарантій та формування нових робочих місць. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...