• Головна
  • Житомирська делегація в Брюсселі взяла участь у діалозі іноваційного управління
13:12, 9 жовтня 2013 р.

Житомирська делегація в Брюсселі взяла участь у діалозі іноваційного управління

8 жовтня делегація Житомирської області продовжила роботу з обговорення у секціях комітету регіонів ЄС. У рамках регіональної політики її учасники взяли участь у діалозі інноваційного управління, позаяк сучасна модель регіонального розвитку ЄС зосереджена на основних векторах, спрямованих на економічне вирівнювання депресивних територій, підвищення конкурентоспроможності аграрного сектору територій та зміцнення соціального виміру, у тому числі посилення політики зайнятості та міжтериторіальної співпраці. З цією метою обговорювалась і роль Комітету регіонів ЄС у просуванні ідеї збільшення кошторису європейських структурних фондів з метою протидії економічним кризам.

Під час зустрічі житомирська делегація у Комітеті регіонів ЄС особливу увагу приділила міжлюдським контактам з метою використання європейського досвіду для підготовки стратегічних програм соціально-економічного розвитку Житомирської області. Робота спрямована на більш широке долучення до європейських програм і проектів у таких галузях, як транспорт, сільське господарство, довкілля, зайнятість, освіта, культура. Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

Між тим, на території Житомирської області діє ряд проектів, серед яких, зокрема, місцеве самоврядування, орієнтоване на громаду (5 проектів терміном на три 3 роки у 8 районах) та Європейський фонд «Енергоефективність і енергозбереження».

Відбулася співбесіда щодо співробітництва Житомирської області з Комітетом регіонів ЄС, зокрема у частині проведення тематичних презентацій. Такі презентації мають на меті пошук і формування ефективних шляхів до міжрегіонального зближення. Комітет наголосив на найважливіших ініціативах на період до 2020 року. Це, по-перше, креативний розвиток, по-друге, - сталий розвиток і, по третє, - всебічний розвиток.

На часі актуальним напрямом співпраці є запозичення найкращих моделей розвитку ЄС для економічного вирівнювання районів Житомирської області, надання соціальних гарантій та формування нових робочих місць.

На другу половину сьогоднішнього дня у голови житомирської делегації Олександра Никитюка заплановано зустріч із президентом Комітету регіонів ЄС Хенде Боцаті.

bryusej12

 

bryusej13

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
Монополіст «Житомиргаз» всупереч позиції Уряду та Президента піднімає тариф за розподіл газу у 2,5 раза, - Сергій Сухомлин
ГАЗОПОСТАЧАННЯ
Повністю меценатський проект: на Житомирщині відкрили інноваційний медичний центр «Радовель»,— ФОТО
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Пожежа в гуртожитку агротехнічного коледжу — у Житомирі госпіталізували двох дівчат
ДСНС
Куди піти в Житомирі на вихідних, — Добірка цікавих подій на 22-24 жовтня
АНОНС ЗАХОДІВ
Оголошення
live comments feed...