17:25, 9 жовтня 2013 р.
На Житомирщині стан розрахунків за газ найкращий у місті Новограді-Волинському, найгірший – у Малині
Загалом на початок опалювального сезону в області рівень розрахунків за теплоносій становить 66%. Це дещо вищий показник, ніж середній по Україні – 53%.
В регіоні заборгованість за використаний на опалення газ упродовж 2013 року склала майже 77 мільйонів гривень, а враховуючи борги останніх 5 років, становить 205 мільйонів. Про це доповів перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко на прес-конференції з питань початку опалювального сезону, що пройшла за участі представників Міністерства регіональної політики України. Ситуація в містах області, що найбільше споживають блакитне паливо в інфраструктурі соціальних об’єктів та житлового сектору, різниться в межах від стовідсоткових розрахунків до найнижчого по Україні рівня у 15 %. Пише Житомирська Хвиля.
"У Новограді-Волинському розрахунок найкращий, стовідсотковий, далі іде Житомир, Коростень, Бердичів і Малин. Це ті міста обласного підпорядкування, які найбільше споживають газ, де найбільша соціальна інфраструктура, що опалюється централізовано. Це, фактично, вся наша комуналка. Ситуація по місту Малину – найгірша. Найнижчий рівень розрахунку по Україні, не тільки по Житомирській області, – 15% ", – зазначив Микола Олещенко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:06, 9 січня
1
05:57, 10 січня
10:25, 9 січня
7
12:24, 13 січня
11:26, 16 січня
11
live comments feed...