• Головна
  • Житомир побратається з польським містом Полоцьк
партнерські стосунки
14:12, 10 жовтня 2013 р.

Житомир побратається з польським містом Полоцьк

партнерські стосунки

Сьогодні, 10 жовтня 2013 року, депутати Житомирської міської ради проголосували за рішення про  встановлення партнерських стосунків у сфері культури, науки, освіти, спорту, економіки та діяльності самоврядування між містами Житомир і Плоцьк (Республіка Польща).

Як повідомила секретар міської ради Любов Цимбалюк, підписання Договору передбачає закріплення та офіційне підтвердження міжнародної співпраці, зміцнення культурних, наукових, спортивних, економічних зв’язків між містами Житомир (Україна) і Плоцьк (Республіка Польща).

До моменту підписання міжнародного документу Житомир і Плоцьк мали 3 роки, аби підтвердити свої можливості та перспективи співпраці.

Зокрема, 12 травня 2013 року під час офіційного візиту керівництва міста до м. Плоцьк підписано Лист про наміри налагодження співпраці між містом Плоцьк Республіки Польща та містом Житомиром в Україні.

У рамках налагодження співпраці за особистою домовленістю міського голови Володимира Дебоя із Президентом Плоцька Анджеєм Новаковським житомирські спортсмени взяли участь у міжнародних чемпіонатах, що проходили у Плоцьку.

Зокрема, у Міжнародному фестивалі з дзюдо серед дітей та молоді, що відбувся 14-16 вересня 2012 року у м. Плоцьк, взяли участь 10 житомирських дзюдоїстів (спортсменів-вихованців ДЮШ №2, “Авангард”, “Динамівець”). Результат – 9 призових місць житомирських спортсменів, із яких 5 – перші місця.

Достойно представила Житомир юнацька збірна команда з футболу ДЮСШ «Полісся» під час Міжнародного чемпіонату МініЄвро-2012, що проходив 27 червня до 02 липня 2012 р.

У рамках подальших партнерських відносин та посилення співпраці керівництво міста Плоцьк запрошує житомирських дітей-плавців взяти участь у Міжнародному Чемпіонаті з плавання, який відбудеться у м. Плоцьк 20-23 листопада 2013 року.

У свою чергу, Житомирською стороною 12-15 жовтня 2012 року прийнято ансамбль пісні і танцю «Вісла» з м. Плоцьк (Польща), які взяли участь у Покровському ярмарку та V Днях польської культури у м. Житомирі 12-15 жовтня 2012 року.

Також Житомир сприяє проведенню щорічного заходу міжнародного рівня – Днів польської культури та Міжнародного фестивалю польської культури «Веселка Полісся», що відбудеться 11-13 жовтня 2013 року у м. Житомирі.

Офіційне підписання Договору про партнерські відносини між містами Житомир і Плоцьк відбудеться у суботу, 12 жовтня 2013 року, під час Міжнародного фестивалю «Веселка Полісся», що проходитиме у Житомирі в рамках VІ Днів польської культури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...