• Головна
  • На Житомирщині змагаються «Соколята України»
змагання
09:36, 11 жовтня 2013 р.

На Житомирщині змагаються «Соколята України»

змагання

9-го жовтня вперше до 30-ї окремої механізованої бригади, що дислокується у Новограді-Волинському, для участі у всеукраїнських зборах-змаганнях «Соколята України» з’їхалися вихованці військово-патріотичних клубів та об’єднань з багатьох регіонів України: Чернігова, Черкас, Полтави, Житомира, Хмельницького, Луганської, Кіровоградської областей.

Для понад 60 учасників ці змагання стали перевіркою бойового вишколу та готовності до випробувань, з якими пов’язана військова служба. Протягом трьох днів вихованці клубів змагатються в п’яти різних видах: подолання смуги перешкоди, гімнастика, крос, стрільба з автомата і рукопашний бій, пише 8 корпус.

Як обіцяли організатори, боротьба вийшла напруженою та запеклою.

Наша мета залучити до нормального життя, і забрати з вулиці більше молоді, в якої немає можливості відвідувати елітні фітнес-центри та спортивні клуби...

Дуже приємно, коли підводиш підсумки і нагороджуєш, і є діти, які отримують по дві-три, а інколи й чотири медалі за перемогу в різних видах, тобто це є свідченням універсальності юнаків, їх готовності до життя, військової служби, – зазначив голова Всеукраїнського дитячого патріотичного об’єднання «Майбутнє України» Георгій Мальчин. – Ці клуби охоплюють дітей, які не є скажімо так «елітною молоддю», а це діти з багатодітних, малозабезпечених сімей, представники дитячих будинків.

– Наша мета залучити до нормального життя, і забрати з вулиці більше молоді, в якої немає можливості відвідувати елітні фітнес-центри та спортивні клуби, і цими дітьми ми й займаємося, – наголосив організатор змагань.

За словами Георгія Мальчина, збори-змаганнях «Соколята України» є щорічними, і проводяться з 1997-го року в рамках Всеукраїнського об’єднання «Майбутнє України». Їх головною є військово-патріотичне виховання молоді, ознайомлення юнаків з військовою службою, підготовка їх до служби в Збройних силах України, але головне – виховування фізично і морально здорової, корисної для суспільства людину.

– Кожного року збори проводяться в різних регіонах України на базі кращих військових частин, щоб вихованці клубів бачили найкраще, що є в українській армії. Можливо, якась дитина, яка сьогодні присутня на цих зборах, у подальшому обере свій шлях військового, така мета теж переслідується у діяльності нашого об’єднання, – зазначив голова Всеукраїнського дитячого патріотичного об’єднання «Майбутнє України».

Спортивні змагання проходять за сприяння командира 8-го армійського корпусу генерал-лейтенанта Петра Литвина та підтримки української спілки ветеранів Афганістану й військової частини, за що організатори щиро вдячні посадовим особам.

Вітаючи гостей у стінах частини, заступник командира бригади підполковник Василь Стасієв відзначив, що не випадково вибір організаторів змагань випав саме на цю частину, адже все, що зараз є позитивного у сухопутному компоненті Збройних сил України, в переважній більшості зосереджено саме тут.

– Тому ці три дні стануть незабутніми для учасників змагань, адже за цей час вони відчують себе справжніми бійцями, яким під силу мужньо долати всі труднощі військової служби, і на деякий час стануть повноцінним підрозділом військової частини, – сказав Василь Стасієв.

Він також побажав, щоб високі поняття честі, військового товариства, взаємодопомоги супроводжували учасників змагань впродовж усіх випробувань, які їх чекають у боротьбі за перемогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...