• Головна
  • На Житомирщині все більше касових апаратів працюють зі стрічкою
14:51, 11 жовтня 2013 р.

На Житомирщині все більше касових апаратів працюють зі стрічкою

Понад 75 відсотків зареєстрованих на Житомирщині РРО вже працюють з електронною касовою стрічкою.

 Про це повідомляє Інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Житомирській області.

 На території Житомирської області розрахункові операції за готівкові кошти проводять 5630 реєстраторів розрахункових операцій, які обліковані за місцем реєстрації. До системи зберігання і збору даних від реєстраторів розрахункових операцій підключено вже понад 4233 користувачів касової техніки, це 75 відсотків від загальної кількості зареєстрованих в області РРО. Ці касові апарати вже формують електронну стрічку та автоматично передають дані про готівкові операції на сервери Міндоходів.

 Нагадаємо, що до 1 січня 2014 року усі користувачі касової техніки повинні перейти на електронну звітність касових апаратів, в іншому випадку до них будуть застосовані штрафні санкції у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 грн.).

 Щоб уникнути цих неприємностей, варто заздалегідь подбати про виконання норм законодавства та звернутися до центрів сервісного обслуговування або виробників касової техніки для проведення відповідного доопрацювання моделей касових апаратів або придбання нової техніки.

 Наголошуємо, що для подання звітності в електронному вигляді необхідно встановлювати лише ті модеми, використання яких передбачено виробником конкретної моделі реєстратора розрахункових операцій та, для яких ним розроблено відповідну версію внутрішнього програмного забезпечення, що занесена до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...