• Головна
  • Президент України присвоїв житомирянину почесне звання
досягнення
14:29, 14 жовтня 2013 р.

Президент України присвоїв житомирянину почесне звання

досягнення

За вагомий особистий внесок у розвиток українського образотворчого мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди 75-ї річниці Національної спілки художників України Президент України Віктор Янукович присвоїв почесне звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

КУЛИКУ Валерію Григоровичу - художникові-живописцю, викладачеві Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка

Довідково:

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 551/2013 «Про відзначення державними нагородами України діячів образотворчого мистецтва» від 11 жовтня 2013 року.

Довідка:Кулик Валерій Григорович народився і виріс на Донбасі з його задимленим, за урбанізованим ландшафтом. Мабуть тому чарівна природа поліського краю вразила і заворожила, назавжди закохала в себе душу художника. Так пейзаж зайняв з часом чільне місце в його творчості.
Світ образів природи у нього завжди має ліричне забарвлення, почуття здивування і захвату. Здебільш реальний поліський пейзаж зображується з тонким відчуттям стану природи, її внутрішньої гармонії та поетичності.
В деяких роботах звучить глибинний філософський підтекст. Такі роботи наче ангажують глядача уважніше поглянути на себе, людину та на її життя на цій планеті. "День Народження" - одна з таких робіт. Усвідомлення людиною себе крихітною частиною Землі, Всесвіту і стає справжнім Днем народження Людини, яка зрозуміла щастя побачення з красою світу Божого.
Поняття великої та малої Батьківщини, туги за минулим ("Сон Про Повернення"), почуття захвату, вдячності, та відповідальності за цей світ ("Квітка з Пророчого Сну") є великою цінністю для автора.
Великими і малими своїми роботами художник неначе промовляє: "Цей світ чарівним є завжди - влітку, взимку,навесні і восени під своїм вічним блакитним небом.

jovten_kulik_valeriy_1333481684

 

na-pvnchnomu-polss_kulik_valeriy_1333481016

 

velika-tisha_kulik_valeriy_1333480843
na-pvnchnomu-polss_kulik_valeriy_1333481016

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...