• Головна
  • На Житомирщині міліціонерам допомагатимуть юні помічники
фото
17:08, 15 жовтня 2013 р.

На Житомирщині міліціонерам допомагатимуть юні помічники

фото

Правоохоронці Житомирщини започаткували нову форму роботи з дітьми. Відтепер підлітки та молодь можуть долучитися до практичної правозахисної роботи серед однолітків. Дванадцятеро учнів Житомирського екологічного ліцею №24 стали першими, хто виявив бажання стати до лав юних помічників міліції.

Урочисті заходи відбулись в УМВС України в Житомирській області 15 жовтня. В музеї міліції Житомирщини зібрались школярі та їх вчителі, керівництво УМВС, ветерани органів внутрішніх справ. Знаково, що саме тут, де перед очима відвідувачів відкривається багатолітня історія охоронців правопорядку, зародився новий дитячий рух. Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

- Міліція Житомирщини постійно проводить масштабні соціальні та спортивні заходи, спрямовані на роботу з дітьми та молоддю, - відзначив начальник УМВС України в Житомирській області Анатолій Лазарев. - Але сьогоднішня акція – це якісно новий рівень роботи. Ми залучаємо дітей до практичної роботи з однолітками, які через певні причини потребують допомоги, підтримки чи поради.

Юні помічники міліції стануть активними учасниками у заходах, що проводитимуться міліцією серед дітей та молоді. Головною перевагою такої роботи є принцип спілкування «рівний-рівному», коли діти у доступній формі зможуть передавати своїм товаришам набуті знання, допомагатимуть у профілактичній роботі міліціонерам.

- Для учасників проекту розроблений спеціальний навчальний курс, під час якого дітям передаватимуть знання досвідчені фахівці-практики, - повідомила т.в.о. начальника ВКМСД УМВС України в Житомирській області Галина Шилова. - На заняттях школярі поглиблено вивчатимуть правознавство, основи самозахисту, ази надання невідкладної допомоги. Вони будуть першими, хто нарівні з дорослими вестиме профілактичну роботу серед своїх товаришів.

Відтак, діти проголосили урочисту обіцянку юних помічників міліції. «Служу українському народові!» - пролунало в залі. Головний міліціонер Житомирщини генерал-майор міліції Анатолій Лазарев вручив учням їх перші посвідчення правоохоронців.

- У правовій державі людина є найбільшою цінністю, - поділилася думками дев’ятикласниця Надія Житинська. – Ми вирішили стати помічниками міліціонерів, щоб не лише знати права, але й вміти захистити себе. В майбутньому ми хотіли б займатися юридичними науками та, можливо, стати правоохоронцями.

Від імені учнів директор екологічного ліцею №24 Ганна Дудік запевнила присутніх у повній підтримці нового проекту. Вона подарувала міліціонерам світлину навчального закладу та оберіг – ляльку-мотанку, виготовлену дітьми, аби правоохоронці завжди поверталися додому неушкодженими.

Кожен юний міліціонер отримав у подарунок книгу «Міліція Житомирщини», яка розповість дітям про особливості роботи усіх служб та підрозділів УМВС. А з історією органів внутрішніх справ Житомирщини школярі мали змогу ознайомитися під час екскурсії унікальним музеєм, після якої дітей-помічників гостинно частували солодощами.

Пообіцявши, що незабаром їх загін значно збільшиться, школярі повернулися до свого навчального закладу. Скоро вони розпочнуть активну діяльність, допомагаючи міліціонерам підтримувати закон та порядок у дитячому середовищі.

PM352image004

 

PM480image003

 

PM611image002

 

PM739image001

 

PM964image006

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...